7 нових книжок, які варто придбати на “Книжковому Арсеналі”

LIFESTYLE / Культура
16 мая 2017
Наталья Чуловская
Фото: Facebook

З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі пройде VII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”, що об’єднує літературу й мистецтво, представляє новинки понад 150 видавництв, секцію ілюстраторів, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників.

Ми обрали для тебе сім новинок, на які ти маєш звернути увагу в першу чергу. 

“Ловець океану: Історія Одіссея” Володимир Єрмоленко (“Видавництво Старого Лева”)

“Ловець океану: Історія Одіссея” – перший художній роман Володимира Єрмоленка. Книга, яка побачила світ у “Видавництві Старого Лева”, наближає епос до нас, осучаснює його. Неважливо, хто ми – напівбоги чи прості смертні – Володимир Єрмоленко доводить: думаємо і відчуваємо ми однаково.

Головний герой книги – Одіссей – воїн і мандрівник. Він повертається на Ітаку після двадцяти років блукань. Але вдома не знаходить ані своєї дружини Пенелопи, ані свого сина Телемаха. Він розуміє, що став на хибний шлях і тепер мусить виправити свої помилки. Одіссей здійснить свою подорож у зворотному напрямку, від Ітаки до Трої. Він знову зустрінеться з Сиренами, знову відвідає землю Навсикаї, знову буде на островах Каліпсо та Цирцеї, знову спуститься в царство Аїда. Крок за кроком він дедалі краще розумітиме головні сили, які скеровують його життя: кохання, смерть, провину, красу і втрату. 

“Коханець леді Чаттерлей” Девід Герберт Лоуренс (“Видавництво Старого Лева”)

Нове видання роману “Коханець леді Чаттерлей” Девіда Герберта Лоуренса ідеальне для читання, розглядання та зберігання на видному місці. Адже у ньому поєднані чудовий текст з неабиякою історією судів і заборон та його цікава візуальна інтерпретація. По суті ця книжка стала атласом анатомії любові. Ілюстрації для роману створила творча майстерня “Аґрафка” (Романа Романишин та Андрій Лесів). Книжка вийшла у перекладі Соломії Павличко.

“Місто” Валер’ян Підмогильний (“Видавництво Основи”)

Місія видавництва — захопити книжками та українською літературою. Тому вже декілька років поспіль Основи видають класику української літератури в сучасному оформленні. Нова книга в серії — “Місто” Валер’яна Підмогильного, перший український урбаністичний роман. Книжка вийде з провокативними з сучасними ілюстраціями художника Максима Павлюка та витонченим дизайном.

Тема підкорення людиною міста актуальна і зараз. Головний герой твору Степан Радченко дістається Дніпром до Києва, куди він приїздить на навчання. Хлопець марить “завоюванням” столиці, як і інші молодь, яка тисячами вранула із села до міста у 20-х роках минулого століття. У романі ми спостерігаємо за тим, як Степан підлаштовується до життя в столиці: до сусідських корів, яких, думав, уже не побачить, до жінок та письменницької роботи.

“Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті” Насім Талеб (“Наш формат”)

“Чорний лебідь. Про (не)ймовірне у реальному житті” — бестселер New York Times і входить до 12 найвпливовіших книжок, написаних після Другої світової війни, за версією Sunday Times. Книжку перекладено 32 мовами світу. “Чорний лебідь” — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію й математику. Усі непередбачувані події Насім Талеб називає Чорними лебедями. Він уважає, що саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас. Фінансовий гуру й філософ переконаний, що аби досягти успіху, треба знати, як приручити Чорних лебедів.

“Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики” Олівер Сакс (“Наш формат”)

“Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом” — це збірка незвичайних історій пацієнтів, з якими працював доктор Сакс. Його пацієнти втратили спогади, вважають власні кінцівки “чужими”, мають незбагненні здібності до складних обчислень і безліч інших відхилень від “норми”, які показують, наскільки наш світ розмаїтий. Ця книжка – яскравий зразок вишуканої прози. Вона поєднує в собі художню виразність з глибоким знанням медицини, показує незвідані можливості нашого тіла і звертає увагу на психологічний бік лікування.

10 успішних українських брендів ("Discursus")

“10 успішних українських брендів” — книжка про найкращі компанії й організації України, які задають ритм у своїх сферах. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи. Історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю. Засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Історія кожного бренду супроводжується відвертим інтерв’ю із засновником, що розкриває його як особистість. Книжка стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо.

“Наші душі вночі” Кент Гаруф (“Книголав”)

“Наші душі вночі” — роман про нестерпність самотності й нерозтрачену ніжність. Едді Мур, яка залишилася вдовою, робить несподівану пропозицію сусідові Луї Вотерсу: ночувати разом, аби було з ким поговорити. У невеликому містечку Холт, де живуть Едді та Луї, всі знають одне одного. Тож рішення немолодих уже людей бути разом викликало протилежні думки як у мешканців міста, так і у дітей головних героїв. Проте чоловік та жінка до останнього відстоюють своє право бути щасливими.

Надо прочитать

Создатели «Секса в большом городе» таки убьют Саманту

Третьей части фильма быть!

LIFESTYLE / Культура

19 октября 2017

8 кращих музичних новинок жовтня

Додай їх у свій плейлист!

LIFESTYLE / Культура

18 октября 2017

Это интересно

Улюблені кліпи учасників групи 5 Vymir

Музиканти називають кращі кліпи 2017 року!

LIFESTYLE / Культура

18 октября 2017

Это интересно

Меган Маркл покидает сериал «Форс-мажоры»

Актриса завершит съемки в седьмом сезоне до конца ноября и покинет проект.

LIFESTYLE / Культура

17 октября 2017

Loading...
Это интересно

5 главных сериалов октября

Эти сериалы нельзя пропустить!

LIFESTYLE / Культура

15 октября 2017

Надо прочитать

Книга недели: «iWoz» Стив Возняк

Бестселлер New York Times!

LIFESTYLE / Культура

15 октября 2017

Загрузка...
Это интересно

Названы самые сексуальные клипы всех времен

Составлен рейтинг из 30-ты самых сексуальных клипов всех времен и народов.

LIFESTYLE / Культура

14 октября 2017

Надо прочитать

Чтобы снять продолжение "Секса в большом городе" предлагают убить Саманту

Выход найден?

LIFESTYLE / Культура

14 октября 2017

Надо прочитать

Иван Дорн будет выступать от имени России на MTV Europe Music Awards

Артиста выбрал телеканал MTV Россия.

LIFESTYLE / Культура

12 октября 2017

Надо прочитать

Чудо-женщины: 8 сериалов с сильными женскими персонажами

В Международный день девочек вспоминаем сериальных чудо-женщин.

LIFESTYLE / Культура

11 октября 2017

Топ-5 фильмов о сильных женщинах, которые стоит посмотреть каждой

От тебя ушел парень? Несправедливо обвинил шеф? Наступили на ногу, в конце концов? Включи один из этих фильмов и посмотри, как справляются с неприятностями похуже твоих женщины с непоколебимой силой воли!

LIFESTYLE / Культура

11 октября 2017

Надо прочитать

В плейлист: 7 новых украинских песен

Список самых свежих украинских музыкальных новинок для тех, кто не успевает следить за ними сам. 

LIFESTYLE / Культура

10 октября 2017

Это интересно

Клип дня: МС Рыбик, DJ Fenix, Alina Pash – "Дальний"

Самый заводной трек для хорошего настроения!

LIFESTYLE / Культура

10 октября 2017

Топ-5 идеальных книг для отпуска в любое время года

Отпуск - время открытий, в том числе и литературных. Выбирай среди лучших книг для отпуска.

LIFESTYLE / Культура

9 октября 2017

Это интересно

В Киеве заработал театр на Подоле

На открытие пришел президент Петр Порошенко.

LIFESTYLE / Культура

9 октября 2017