Українська Біржа Благодійності запускає соціальну кампанію про благодійність

Твоя жизнь / Lifestyle
31 марта 2017
Фото: Getty Images

Ідея соціальної кампанії проста і складна одночасно. На прикладі реальних людей ми хочемо показати, що добро може робити кожен. Що благодійність – це не складно. Що робити добрі речі – це в першу чергу важливо для кожного особисто. Виховувати в собі кращі риси не пізно ніколи: можна змалечку навчитися цьому на прикладі батьків, а можна самому прийти до благодійності вже у дорослому віці.

Наші герої – реальні особистості, які можуть нагадувати вам будь-кого із знайомих, вони можуть зустрітися вам на робочій зустрічі чи у компанії друзів. Наші герої такі прості і такі близькі кожному з нас. Це люди, які вже сформували свій вектор добра у житті і рухаються в його напрямку.

Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності:

«Благодійність – це що? Зважене раціональне рішення чи емоціональний поштовх? Які емоції відчуває людина, що допомагає іншим у скрутних життєвих обставинах? Чому це так важливо для кожного свідомого громадянина? У наших соціальних роликах ми намагалися дати відповідь на ці та інші питання. Довести, що кожна людина - унікальна, а благодійність - безмежна. Ми хочемо, щоб благодійність стала стилем життя кожного справжнього українця. Справжня допомога та, що дарує відчуття співпричетності до дива та впевненості, що ти дійсно підтримав, здійснив мрію чи врятував життя на ubb.org.ua».

Герої ролика справжні люди, які щоденно долучаються до добрих справ.

Наталія Оніпко та маленька Даніела. Багато років тому Наталія вибрала свій шлях допомоги онко-хворим дітям і зробила його своєю професією. Зараз вона засновниця та директор благодійного фонду «Запорука», що спеціалізується на допомозі онко-хворим дітям. Маленька Даніела – одна з підопічних фонду «Запорука».

Наталія про участь у зйомках:

«Завжди не любила говорити на камеру. Але під час зйомок ролику в певний момент забула, що я на знімальному майданчику, здавалося що це просто розмова з друзями про життя. Учасники ролику, знімальна команда, навіть гримери – всім серцем переживали матеріал, бо розуміли його важливість. Мені приємно бути частиною важливого, частиною того, що рятуватиме життя, і, сподіваюсь, змінюватиме світ на краще».

Поліна та Ренат. Діти – це чисті аркуші паперу життя. Якими вони виростуть залежить від того, що ми напишемо на цих аркушах. Маленька Поліна хоче бути як мама – допомагати іншим, воно й не дивно, бо її мама, Тетяна Вітковська, працює у благодійному фонді «Кожен може». А Ренат асоціює себе з чарівником, бо його батьки займаються благодійністю. Ось як проростає зерно добра з найменших років.

Єгор Бондаренко. Школяр, який вважає, що важливо бути потрібним. Цими цінностями він буде ділитися зі своїми ровесниками.

Павло Казарін та Аліса Колпакчи. Ведучий, журналіст та людина, яка дуже добре знає, що таке благодійність. В минулому році Павло відмовився від подарунків на свій день народження та попросив усіх друзів та знайомих переказувати кошти на благодійні проекти на ubb.org.ua. А зараз він готується до Київського напівмарафону в ролі бігуна та фандрайзера. Аліса, учасниця параолімпійської збірної України, доводить, що сильна духом людина може досягти успіхів, незважаючи на фізичні вади.

«Иногда кажется, что искренность и профессионализм - взаимоисключающие вещи. Просто потому, что профессионал обязан думать о результате и предпочитать "математику" - "эмоциям". Но ребята, с которыми пришлось работать при подготовке видеоролика оказались теми самыми людьми, которые от этого стереотипа не оставили камня на камне. Они - это пример того, как можно быть профессионалом до мозга костей. И, в то же самое время, оставаться человеком, которому не все равно».

Дарина Пилипчук та діти з будинку сімейного типу. Дарина, як представник найактивнішої частини будь-якого суспільства - студентства, ділиться думками про допомогу та знайомиться з дітьми з дитячого будинку сімейного типу (голова сім’ї – Володимир Родіков). Це сім’я з 10 дітьми, 5 з яких рідні, а 5 усиновлені – хіба не чудо?

Марія Носик та Любов Андріївна. Волонтерка Марія завжди сприймає близько до серця історії людей, яким їй доводиться допомагати. Вона вважає, що співчуття – це найголовніша риса доброї людини.

Сергій Михайлович та Оксана Щербина. Сергій Михайлович, як представник старшого покоління, з висоти свого досвіду може багато розказати про допомогу. Оксана – незряча, але цього ніколи не скажеш з першого погляду. Вона навчається в університеті і щоденно долає складний шлях міським транспортом з лівого берега Києва на правий. Дівчина також займається бігом з ініціативною групою Guide Runner, яка працює з незрячими бігунами, тренує їх і організовує участь у змаганнях.

Процес створення ролика не залишив байдужим нікого, вся знімальна команда переживала кожну історію героїв як особисту.

Артем Кім, режисер-постановник, ділиться своїми емоція після зйомки:

«Меня поразили люди в кадре, которые говорили просто, но за этими словами тысячи людей. Их слова словно двери, в которые ты редко заходишь, а чаще всего избегаешь. Открыв эту дверь, ты видишь слезы радости и горя. Моменты побед и поражения. Дети, пожилые люди, люди, которые просто нуждаются в поддержке, страдающие от болезней - все это тебя мотивирует на сострадание, на активное сострадание. Снимая, я плакал, и после съемок, вспоминая истории, я тоже плакал. Но это были не слезы горя, а слезы проникновения... не было совсем грустно, наоборот, появились силы, понимание, осознание того, что всегда надо бороться за себя, за других. Слова - импульс. Свет - импульс. Сердце - импульс. Мне хочется передать этот импульс...»

Креативний продюсер та співавтор ідеї, Альона Капоріна:

«Я снимаю шляпу перед теми, кто занимается благотворительностью. Это люди как будто бы с другой планеты. Ангелы, которые живут на Земле. Они приходили к нам на кастинг, потом на съемку. Мы слышали то, что тяжело было слушать, пытались сфокусировать взгляд, но соленая вода на щеках предательски мешала этому. Мы стремились раскрыть их, а получалось так, что они что-то открывали в нас. Это бы очень интересный проект. Важный и нужный проект».

Ми віримо, що наш соціальний ролик допоможе кожному віднайти свій вектор добра і змінить наше суспільство на краще.

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – благодійний онлайн-сервіс, що допомагає неприбутковим організаціям з усієї України втілювати в життя соціально-благодійні проекти, а звичайний людям долучатися до їх реалізації та слідкувати за цільовим використанням коштів. За 5 років існування платформи було залучено на благодійність понад 100 мільйонів гривень, реалізовано більше 2 тисяч проектів і врятовано тисячі життів. Діяльність фонду не є комерційною та направлена виключно на благодійні цілі без мети отримання прибутку. 

Надо прочитать

5 лайфхаков, как питаться правильно если нет свободного времени

Даем советы, как питаться и оставаться стройной в условиях нехватки времени. 

Твоя жизнь / Lifestyle

22 августа 2017

Это интересно

NASA покажет полное солнечное затмение в прямом эфире

21 августа NASA будет транслировать в прямом эфире полное солнечное затмение.

Твоя жизнь / Lifestyle

21 августа 2017

На своих местах: делаем органайзер для белья по видео

Если тебе надоел бардак в бельевом шкафчике, смотри, как делать органайзер для белья своими руками.

Твоя жизнь / Lifestyle

19 августа 2017

Об этом все говорят

70-каратный бриллиант и торт размером с дом: сеть обсуждает свадьбу русского олигарха

Ты только посмотри на этот камень!

Твоя жизнь / Lifestyle

18 августа 2017

Loading...
Надо прочитать

8 причин посетить Фестиваль-открытие Года языков в Киеве

Концерты немецких и украинских групп, кулинарные мастер-классы и кукольный театр знаменитого Олафа Мёллера.

Твоя жизнь / Lifestyle

18 августа 2017

Киев попал в десятку худших для жизни городов по версии издания The Economist

Наша столица продемонстрировала самое стремительное снижение позиций, потеряв 21,4% в рейтинге.

Твоя жизнь / Lifestyle

16 августа 2017

Загрузка...
Надо прочитать

в Одессе состоится четвертый отборочный тур «Забега на каблуках» от Cosmopolitan

Одесса, готовься! 

Твоя жизнь / Lifestyle

16 августа 2017

Надо прочитать

Логотипы ВДНХ и Евровидения стали лучшими на конкурсе дизайна

Их оценили на международном конкурсе. 

Твоя жизнь / Lifestyle

15 августа 2017

Надо прочитать

Украинка Элина Свитолина стала четвертой ракеткой мира

Спортсменка выиграла турнир в Торонто.

Твоя жизнь / Lifestyle

14 августа 2017

Об этом все говорят

«Игра престолов» по-украински: кто из звезд исполнил бы главные роли?

До слез!

Твоя жизнь / Lifestyle

11 августа 2017

Надо прочитать

Идеальная свадьба в центре Киева

Если ты планируешь провести торжество в пределах города.

Твоя жизнь / Lifestyle

10 августа 2017

Об этом все говорят

Это, пожалуй, самый странный тату-тренд последних лет

ТАКОГО мы еще не видели!

Твоя жизнь / Lifestyle

10 августа 2017

Это интересно

Дизайнеры Дольче и Габбана станцевали с Веркой Сердючкой

А я иду такая вся в Dolce & Gabbana. Я иду такая вся, на сердце рана...

Твоя жизнь / Lifestyle

10 августа 2017

Лунное затмение 2017: все, что тебе нужно знать

Оно начнется в 21:20 по киевскому времени!

Твоя жизнь / Lifestyle

7 августа 2017

Успенский пост 2017: даты, традиции и календарь питания по дням

 Успенский пост – самый женский и вкусный пост в году! Как правильно питаться и соблюдать традиции.   

Твоя жизнь / Lifestyle

7 августа 2017