10 ідей манікюру для випускного 2019

Красота / Маникюр
Фото: instagram/g.bar.kiev
Cosmo

Твій випускний вже не за горами, тож саме час повністю уявити свій святковий лук. Справжня модниця міркує над образом до найменших деталей - від вечірньої сукні до лаку на нігтях. Аби ти залишалася ідеальною в усьому у свій особливий день, пропонуємо надихнутися добіркою із 10-ти нейл-трендів.

Геометрія

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от G.BАR | hair • make up • nail (@g.bar.kiev)

 

Кружальця, смужки, різноманітні орнаменти та візерунки - влітку 2019-го не варто переставати експериментувати. Це чудовий варіант манікюру для випускниці, яка прагне виділитися із натовпу і готова проміняти класичну сукню на стильний брючний костюм або комбінезон. 

Анімалізм

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Madeline Poole (@mpnails)

 

Повір, тваринний принт може бути не нав’язливим! Якщо для випускного ти обрала стримане вбрання, цей манікюр стане акцентом твого луку. До того ж модно комбінувати образ таким чином, аби твій анімалістичний манікюр збігався із хижим принтом взуття або аксесуарів.

Мармур

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от G.BАR | hair • make up • nail (@g.bar.kiev)

Цей нейл-прийом залишається актуальним ще з минулого сезону. Він стриманий, ніжний, але разом із тим робить манікюр оригінальним. Аби не перебільшити, зроби тільки один ніготь на руці з мармуровим ефектом.

Шиммер 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от makayla mcafee (@fashionablykay)

А для випускниць, які не готові відмовитись від блискіток, радимо придивитися до лаків з ефектом шиммеру. Дрібний або великий гліттер на нігтях сяятиме здалеку і приковуватиме увагу оточуючих.

Слайдери 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Another space (@another.beautyspace)

У новому теплому сезоні ти нарешті можеш забути про банальні наклейки квітів. Салони часто пропонують власні колекції слайдерів і вражають відвідувачів креативними ідеями. Наприклад, ти можеш наклеїти на нігті силует обличчя, символічний напис або флористичний принт.

Усі кольори райдуги 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от G.BАR | hair • make up • nail (@g.bar.kiev)

Влітку 2019-го не варто забувати про яскраві барви. Пам’ятаючи про правила колорблокінгу, підбери гармонійний відтінок лаку до кольору випускного вбрання. Якщо не боїшся експериментувати, лови ще одне молодіжне віяння - манікюр з ефектом райдуги.

Арт 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Another space (@another.beautyspace)

Зображення цікавих арт-об’єктів - нове віяння у сфері манікюру. Головне - обери творчого майстра, який чудово володіє пензликами. Нехай твій святковий манікюр нагадує справжній витвір мистецтва!

Трохи блиску

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Рейтинг / 0
5 5 14