10 модних заповідей, що не можна ігнорувати

Мода / Гид по стилю
Фото: Getty Images,
Cosmo

Правила створені, щоб їх порушувати. Однак є істини, достовірність яких перевірена часом. І хоча, інколи, модні тенденції шокують нас своєю абсурдністю, деякі помилки індустрія не пробачає. Ми розповімо тобі про fashion правила, що ніколи не можна забувати. 

Не більше трьох кольорів

Правило не стосується принтів, однак, коли в образі більше ніж три кольори, це виглядає занадто. Ти ризикуєш загубитись серед купи деталей, а це зовсім не припустимо. Пам’ятай: головне в одязі — дівчина, яка його носить.

Вульгарність — табу

Відвертість  один з найулюбленіших прийомів дизайнерів. Однак вони зберігають баланс і не дозволяють сексу бути головним меседжем одягу. Тому, коли обираєш лук для чергової вечірки, пам’ятай про межу.

Ніяких леопардів

Йдеться про суто леопардовий лук з ніг до голови. І нехай Елізабет Херлі й Кейт Мосс свого часу носили шуби з таким принтом, ти не повинна сліпо орієнтуватись на них. Якщо все ж тобі до вподоби анімалістика, памятай: аксесуари краще виглядають в подібних принтах.

Ні підробкам

Коли йдеться про бренди, то краще нічого ніж фейк. Знаємо, люкс часто надто дорогий, проте альтернативних способів отримати бажану річ багато. Від мас-маркету до сезону знижок. Ми радимо подумати, чи дійсно тобі так потрібні бренди. Адже якість і ціна не завжди співпадають.

Підбори в стилі Леді Гаги

Допустимі тільки якщо ти Леді Гага (ну або в її образі на костюмованій вечірці). Зайвий раз говорити про непрактичність такого взуття ми не будемо. Просто ні, і на цьому крапка.

Міховий комір

Пам’ятаєш, в старих фільмах негативних героїнь (переважно солідного віку) зображували в пальто з пишним, густим коміром? Так от, якщо не хочеш бути в їх амплуа, забудь про такі деталі.

Забагато аксесуарів

Це радше правило від стилістів. Закон не стосується подіумних образів, але в житті такі луки виглядають смішно й дешево. Сюди ж перебів з пластиковими прикрасами й біжутерією яскравих кольорів.

Вінтаж не значить старомодно

Якщо ти прихильниця вінтажних речей, краще обирай класичні моделі. Інакше ризикуєш виглядати старомодно. Також на речах не повинно бути слідів часу. Добре перевіряй фурнітуру, стан тканини та все інше.

Не все відразу

Комбінувати більше двох трендів за один раз - погана ідея. Оскільки кожна тенденція вимагає власного роду деталей, поєднати більше двох ультрамодних досить важко. Якщо вже ти налаштована серйозно, обирай тенденції з різних категорій (взуття, принти, аксесуари та інше).

Менше, та краще

Лаконічність всьому голова. Якщо сумніваєшся, чи не занадто багато всього в образі, краще зайвий раз подивись в дзеркало. Швидше за все, доведеться щось знімати. 

Рейтинг / 0
4 5 27