3 додатки для ефективного тайм-менеджменту

Cosmo

Час — найцінніше, що в нас є. Завдяки правильному тайм-менеджменту можна з легкістю відстежувати свій графік, планувати день, швидше досягати поставлених цілей та залишати час на саморозвиток. У нашому матеріалі зібрали три перевірені додатки, які значно покращать твою продуктивність та допоможуть систематизувати щоденні задачі. Скоріше завантажуй!

Google Calendar

Простий та зрозумілий інтерфейс, лаконічний дизайн, мультизадачність, нагадування, внесені плани та систематизований графік. Що може бути краще?

По-перше, додаток допомагає не тільки налаштувати режим дня, але й створити графік на тиждень, місяць та навіть рік. Кожну додану справу можна змінювати за певним кольором, що дає змогу візуально зрозуміти тематику майбутньої події. Значною перевагою також є синхронізація з іншими додатками, такими як Gmail та Сlassroom. Якщо ти багато подорожуєш, пошта автоматично додасть до календаря інформацію про бронювання авіарейсів, а якщо ти студентка — внесе дедлайни запланованих задач із Сlassroom.

Важливо зазначити, що календар підтримує роботу в команді, тому ти можеш із легкістю надіслати свій розклад іншим колегам чи друзям, або створити кілька календарів для спільного використання.

Forest

Найкращий додаток з продуктивності 2018 року. «Якщо ваша мета полягає в тому, щоб частіше бути в моменті — цей додаток для вас», — написало про нього видання The New York Times.

Програма працює так: користувач телефону заводить таймер на певний час (від 10 до 120 хвилин), паралельно фокусуючись на певних задачах. За цей час додаток починає вирощувати віртуальне дерево. Якщо людина захоче вийти з додатку та переключитись на інший, дерево загине.

За кожне дерево, яке виросло, користувач отримує певну валюту, яку можна обмінювати на інші види рослин та створювати віртуальний ліс. Але цікаво те, що команда Forest співпрацює з реальною організацією з посадки дерев Trees for the Future. Таким чином, зібравши певну кількість монет, можна посадити реальне дерево.

Notion

Цей багатофункціональний додаток створений для тих, хто вже втомився зберігати інформацію в різних місцях. Головна мета програми — замінити безліч сервісів для вирішення конкретних завдань задля того, щоб заощадити час.

Нотатки, списки покупок, важливі документи, таблиці, плани, потрібні посилання на різні сайти — тут є все, з чим доводиться мати справу щодня. Сервіс створений для того, щоб зберігати усі важливі процеси в одному місці. Notion дуже схожий на звичний нам блокнот, в якому можна створювати багато сторінок на різну тематику. Тут ці сторінки можна поєднувати в групи та створювати організований робочий простір, що значно полегшує роботу.

Важливо сказати, що в цьому додатку можна разом працювати над різними проектами та відстежувати прогрес кожного з команди. Ідеально для багатозадачності — переконайся сама!

Текст: Дар`я Чижик

5 5 1
Фото: instagram.com/rosiehw
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Карьера
Это интересно

Як твій знак зодіаку шкодить кар'єрі

Переглянь ці моменти, аби досягти успіху. 

Loading...

Как избежать выгорания на любимой работе: 5 советов

Оно неизбежно, даже если ты не готова это признать.

Привычки, которые помогут твоей карьере

Мы не верим в новую жизнь с понедельника, но знаем, что маленькие повторяющиеся действия способны на многое.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.