3 нові види спорту, які бадьорять не гірше сексу

Здоровье / Фитнес
Фото: Getty Images
Cosmo

SUP-йога

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от PureSUP Yoga (@puresupyoga)

Новий вид спорту, що являє собою поєднання йоги та веслування, вже поширився пляжами Балі, Тайланду і Каліфорнії. Красуні виконують вправи посеред океану! А килимок для занять їм заміняє дошка для серфінгу. Щоправда, виконувати і так непрості вправи стає ще важче. Адже тобі доводиться ще й добре тримати рівновагу, аби не впасти із дошки.

Zuu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Axis Syllabus Ukraine (@axissyllabusua)

«Підкрадайся як ігуана, пересувай кінцівками як павук, стрибай як горила», - наголошує австралієць Натан Хелберг, який вигадав новий вид спорту Zuu. В його основі – повторення примітивних рухів тварин. Однією з переваг цього виду спорту є те, що тренуватися можна як вдома, так і в залі або парку. Якщо поєднаєш розтяжку з аеробним навантаженням, вдасться спалити до 600 ккал за півгодини.

Фітнес-дискотеки

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от DAYBREAKER (@dybrkr)

Твоя вечірка розпочнеться у незвичний час. Вже із 6:30 ранку ти активно танцюватимеш під запальні хіти світових виконавців та розмальовуватимеш стіни різнокольоровими балончиками. Такі дискотеки нещодавно з’явилися у Нью-Йорку. Місцеві жителі настільки полюбили нестандартні тренування, що вирішили замінити вже звичні фітнес-заняття ними.

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 4