4 причини зайнятися Bungee Workout вже зараз

Здоровье / Фитнес
Фото: Gettyimages, instagram.com/bungeeworkout_tm
Cosmo

Bungee Workout – зовсім новий спосіб, як швидко привести себе у гарну фізичну форму. Цей вид тренувань з’явився у Бангкоку два роки тому і швидко набув популярності в усьому світі. Причиною цьому є швидка втрата зайвої ваги. Але якщо тобі цього не достатньо, ми готові навести ще декілька причин, чому тобі варто записатися на Bungee Workout негайно!

1. Ти не відчуваєш навантаження. В основі тренування Bungee Workout лежить вивчення танцювальних рухів. При цьому твоє тіло прикріплене до стелі за допомогою спеціального тросу та ременів, тому протягом тренування ти не відчуваєш навантаження. Рухи даються легко, мозок звільняється від непотрібних думок, а калорії тануть.

2. Ти перебуваєш у невагомості. Найбільш захоплюючим у Bungee Workout є відчуття «польоту». «Політати» у спортзалі після важкого робочого дня – найкращий спосіб позбутися стресу, чи не так?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от @bungeeworkout_tm

3. Ти худнеш. Внаслідок регулярних занять, твої м’язи набуватимуть правильної форми, а зайві кілограми танутимуть. А все тому, що протягом тренування, твоє тіло постійно працює, «борячись» з банджі-канатом. В кінці-кінців, ти отримаєш такий жаданий прес і спокусливі сідниці.

4. Тобі весело. Кожне тренування нагадує танцювальний номер, який проходить під запальну музику. Ти точно не зможеш встояти на місці і перебувати у поганому настрої.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от @bungeeworkout_tm

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 3