5 атмосферних фільмів про їжу для справжніх гурманів

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

Ці кінострічки справді неможливо дивитися на голодний шлунок. Тож поспіши приготувати смачну вечерю і насолоджуйся переглядом фільмів для істинних гурманів. Як не крути, нас усіх об’єднує пристрасть до якісної і вишуканої їжі, яка може бути мистецтвом.

«Париж зачекає», 2017

Чоловік Анни  — успішний кінопродюсер, якого часто не буває вдома. Він знову їде у відрядження, а жінка почувається покинутою і нещасною. Щоб розважитись, Анна вирушає у маленьку подорож із Канн до Парижа. Її супутником стає діловий партнер чоловіка. Протягом цих двох днів Анна зрозуміє, наскільки прекрасним є насправді життя. 

«Шеф Адам Джонс», 2015

Це історія колись відомого шеф-кухаря, який втратив власний ресторан у Парижі. Та чоловік вирішив не здаватися. Він знову набирає команду, оновлює лондонський ресторан і мріє отримати усі п’ять зірок. 

«Прянощі і пристрасті», 2014

Родина емігрантів з Індії відкриває ресторан східної кухні у Провансі навпроти відомого закладу. Його господарка Мадам Малорі пишається тим, що її ресторан має зірку «Мішлен». І їй конкуренти зовсім не потрібні…

«Джулі і Джулія: Готуємо щастя за рецептом», 2009

Секретарка Джулі Павелл поставила перед собою незвичайне завдання. Дівчина веде кулінарний блог і обіцяє підписникам приготувати 524 страви за рецептами книги Джулії Чайлд «Як пізнати мистецтво французької кухні» за один рік. 

«Шоколад», 2000

У маленьке французьке містечко одного зимового дня переїжджає молода жінка Вів’єн. Вона відкриває шоколадний магазин, пропонуючи клієнтам скуштувати неймовірні солодощі. І справді, побувавши тут один раз, хочеться повертатися знову й знову. Як їй це вдається?

Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 4