5 цікавих ідей для ідеального осіннього побачення

Ты и он / Отношения
Фото: instagram.com/ourkindlife/
Cosmo

@ourkindlife

Із початком осені нам кортить все частіше залишатися вдома і, закутавшись у плед, переглядати цікаві кінострічки. Але у період бабиного літа гріх не насолодитися теплими сонячними променями і золотим листям. Аби ти не сиділа вдома до весни, cosmo.com.ua підготував добірку із п’яти цікавих ідей, як провести час удвох. Ти впевнишся, холодна пора – не причина відмовлятися від романтики.

Пікнік біля вогнища 

Осінній ліс, спів пташок і лише ви удвох… Що може бути романтичнішим? Зберіть корзинку із сендвічами, сезонними овочами та фруктами. Розстеліть яскравий плед на мальовничій галявині й насолоджуйтесь компанією один одного. А коли звечоріє, лічіть зірки і грійтесь біля вогнища. 

Маленька подорож 

Проведи осінній вікенд з коханим у місті, де раніше не бувала. Подорожуй чарівними куточками України або ж вирушай за кордон. Оригінальні місцеві страви, колоритні вулиці, велична архітектура створять необхідну атмосферу. Поїздки завжди залишають у нашій пам’яті безліч дорогоцінних спогадів. Тож не забудь зробити декілька ніжних фото на пам’ять. 

Похід на фільм жахів 

Здійни його мрію і, переборовши власні страхи, вирушай у кінотеатр на фільм жахів. Тим паче, ти завжди зможеш заховатися у його плече у найстрашніший момент. 

Романтична вечеря на терасі 

Справжнім гурманам завжди подобається відвідувати нові заклади. Спробуйте оригінальні страви, які раніше на наважувалися замовити, та пориньте у розмови. Романтична вечеря на терасі, з якої відкривається вид на захід сонця, подарує відчуття гармонії та близькості. 

Вечірка з нагоди Гелловіна 

В наш час Гелловін стає дедалі популярнішим. У цей день люди наряджаються у страхітливі костюми і влаштовують гучні вечірки. Тож чому вам не піти на таку лише удвох? Вигадайте цікаві парні образи, зробіть яскравий мейк і веселіться!

Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6