5 делікатних методів, як запросити хлопця на побачення

Ты и он / Отношения
Фото: кадр из фильма, instagram.com/dirtybootsandmessyhair
Cosmo

Стереотип про те, що чоловікам подобаються виключно слабкі та сором’язливі жінки, вже давно в минулому. У тренді – свобода та сміливість, тому не варто боятися інколи брати ініціативу у власні руки. Настав час для оригінальних романтичних вчинків, які допоможуть приємно здивувати твого обранця. Розповідаємо декілька секретів, як делікатно запросити бойфренда на побачення. Повір, він буде здивований твоєю сміливістю!

Замов його улюблену страву. Давня мудрість актуальна й сьогодні – шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Замов для нього піцу, бургер або суші. Попроси кур’єра передати час та місце вашої зустрічі. Можеш також покласти у коробку із їжею милу записку.

Попроси про допомогу. До прикладу, скажи, що у тебе виникли проблеми з ноутбуком. Чоловіки обожнюють хизуватися своїми навичками роботи з технікою. А якщо твій обранець цікавиться спортом, попроси його скласти для тебе особистий курс тренувань.

Фото: instagram.com/dirtybootsandmessyhair

Здивуй його кульками. Хоча, на перший погляд, повітряні кульки більше подобаються дівчатам, насправді вони справляють приємне враження абсолютно на всіх. Придбай декілька повітряних кульок із зображеннями героїв його улюблених фільмів. Заховай у кульки папірці, де буде вказане місце та час вашого побачення. Надішли повітряний подарунок за допомогою кур’єрної служби до його будинку або в офіс.

Підготуй презентацію. Так, ти правильно зрозуміла, класичну презентацію у Power Point. Розкажи більше про себе, свої захоплення, а також мрії, які би хотіла здійснити разом із ним. Головне – не перенавантажуй презентацію інформацією.

Напиши зворушливого листа. І ми маємо на увазі не електронний, а класичний паперовий варіант. Прикрась його поцілунком з улюбленим відтінком твоєї помади. До того ж можеш запакувати лист у стильний конверт. Надішли його поштою, передай через друзів або ж наважся і вручи особисто в руки.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 7