5 ідей для романтичних побачень, які ми підглянули у фільмах

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр с фильма,
Cosmo

Кожна з нас хоча б раз у житті мріяла стати героїнею романтичної мелодрами. Ми уявляємо себе поруч з неймовірним красунчиком і прагнемо чарівно провести час у його компанії. Звісно, фільм – це лише цікава історія, але, ми певні, що такі ж романтичні побачення, які ми бачимо на широких екранах, можна влаштувати в реальному житті. Тож спеціально для тебе ми проаналізували найбільш казкові зустрічі закоханих із популярних кінострічок. Бери на замітку і дивуй свою половинку! 

«Довга дорога»

Ідея: прогулянка на конях.

Чуттєва мелодрама про екс-чемпіона з родео Люка та студентки Софії доводить, що справжнє кохання переможе все. Кінострічка сповнена ніжних моментів і надихає на романтичні вчинки. Влаштуй прогулянку на конях, як це зробили головні герої, а опісля вирушай на пікнік.

«50 відтінків сірого»

Ідея: Романтика у хмарах.

Ця історія змусила мільйони жінок в усьому світі таємно мріяти про ідеального героя-коханця. Саме таким став бойфренд сучасної Попелюшки – Анастайші Стіл – Крістіан Грей. Одного разу він приготував для дівчини незабутній сюрприз, запропонувавши їй у прямому сенсі піднятися вище хмар. Гадаємо, ти теж захочеш відчути себе на сьомому небі від щастя.

«Щоденник пам’яті»

Ідея: катання на човні.

Історія кохання Ноя та Еллі змусила порюмсати навіть найпрагматичнішу з нас. Пригадай, якою зворушливою була їхня прогулянка на човні серед білосніжних лебедів та лісу. Таке побачення допоможе тобі ще більше зблизитися зі своїм обранцем, залишитися наодинці, поговорити про найпотаємніше…

«500 днів літа»

Ідея: похід у кіно.

Справжні кіномани ніколи не відмовлять собі у задоволенні подивитися нову захопливу стрічку. А якщо у тебе з бойфрендом співпадають вподобання щодо жанрів, ви точно отримаєте задоволення. Бронюйте місця в останньому ряді й насолоджуйтесь не тільки цікавим сюжетом, а й один одним.

«Інтуїція»

Ідея: пригоди на ковзанці.

Із початком холодного сезону ми перебуваємо в передчутті зимових свят. Уже скоро у місті відкриються вуличці ковзанки, де ти з коханим зможеш до хочу покататися на ковзанах.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 7