5 дій, які ти повинна зробити після сексу

Ты и он / Секс
Фото: ATLAS
Cosmo

Ми багато читаємо про те, що потрібно робити перед тим, як лягти з коханим у ліжко. Та мало хто знає, що важливими є дії й опісля. Cosmo.com.ua відібрав п’ять важливих справ, які має робити кожна після сексу. Перетвори їх у звичку і зроби своє особисте життя максимально безпечним.

1. Перевір презерватив. Відомо, що жоден із методів захисту не дає 100% гарантії, що запліднення не відбудеться. І презервативи — не виключення. Після статевого акту переконайся, що він залишився цілим і не пошкодженим. В іншому разі ти знатимеш, що потрібно негайно вжити заходів. 

2. Сходи в туалет. Звісно, одразу після статевого акту кортить обійматися і заснути. Ми не наполягаємо, щоб ти довго приймала душ або ванну, та все ж сходити в туалет — не завадить. Сечовипускання зменшить ризики надходження до організму бактерій, які могли поширитися після інтиму. 

3. Носи із собою вологі серветки. І використай їх після занять коханням. Вони допоможуть видалити мікроби. Використовуй гіпоалергенні серветки, які не містять спирту. 

4. Зміни білизну. Пам’ятай, відверті трусики, якими ти зваблюєш коханого, як правило, створені із синтетичних тканин (а також для того, щоб він їх якнайшвидше зняв). Тому після сексу не одягай їх назад, а заміни на модель із бавовни. Вона приємна до тіла, не викликає алергію і не подразнює шкіру. 

5. Стеж за місячними. І не лише для того, щоб дізнатися про вагітність, а й на благо власного здоров’я. Адже деякі хвороби можуть мати вплив на твій менструальний цикл.  

Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 8