5 екранізацій бестселерів, які зроблять вихідні затишними

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

Хоча усі сподіваються на бабине літо, цими вихідними погода обіцяє бути похмурою. У такому разі ми вже знаємо про твій план – відпочити у домашньому режимі, зручно вмостившись у ліжку. Та якщо ти досі не знаєш, що краще зробити – прочитати книгу, яка вже давно лежить на полиці, чи подивитися захопливий фільм, який нещодавно порадила подруга, - стануть у нагоді найвідоміші екранізації бестселерів. Обирай варіант два в одному і відпочивай!

«50 відтінків сірого», 2015

Події розгортаються навколо студентки Анастейші Стіл, яка живе разом зі своєю однокурсницею Кейт. Перед закінченням навчання Анастейші бере інтерв’ю в молодого та успішного мільярдера Крістіана Грея. І хоча розмова пройшла не найкращим чином, молодий чоловік не на жарт зацікавився красунею…

«Великий Гетсбі», 2013

Пронизлива драма, знята за мотивами однойменного твору Френсіса Скотта Фіцджеральда – класика американської літератури, розповідає про епоху 20-х років минулого століття. Письменник-початківець Нік Карравей приїжджає в Нью-Йорк і селиться по сусідству з загадковим мільйонером Джеєм Гетсбі. Чоловік відомий гучними вечірками і легким ставленням до свого незліченного багатства.

«Диявол носить Prada», 2006

У мелодрамі описано модний світ в усіх його деталях: сувору шефиню, жорстку конкуренцію, прагнення грошей та слави, особисті трагедії… Головній героїні Андреа здається, що їй неймовірно пощастило – вона нарешті отримала роботу мрії. Тепер дівчина працює у найфешенебельнішому журналі як помічниця головного редактора Міранди Прістлі. Та чи справді напружений робочий графік вартий жертв в особистому житті? 

«Щоденник Бріджит Джонс», 2001

Журналістка, якій трохи за тридцять, Бріджит Джонс вирішує взяти життя у свої руки: позбутися зайвих кілограмів, покинути шкідливі звички і налагодити особисте життя. Дівчина закрутила роман зі своїм харизматичним босом, але він не приніс їй щастя. Аби забутися про страшну зраду екс-бойфренда, Бріджит звільняється. 

«Їж, молися, кохай», 2010

За сюжетом, заміжня героїня акторки Джулії Робертс розуміє, що живе не так, як би їй того хотілося. Прийнявши рішення розлучитися з чоловіком, жінка вирушила у мандрівку світом, яка допомогла їй відкрити нові горизонти і пізнати себе.  

Рейтинг / 0
5 5 7