5 фільмів про кінець світу, які змушують задуматися про майбутнє

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Із давніх-давен прихід судного дня цікавив людство. Хтось вважає, що на нас чекає великий потоп, другі – напад іншої цивілізації, треті – епідемії. Не зважаючи на будь-які негаразди, люди сподіваються вижити та врятувати планету. Наша фантазія не знає меж, тож не дивно, що було створено чимало фільмів-катастроф. Ми відібрали ТОП-5 кінострічок про кінець світу, у яких відображена боротьба за життя та порятунок людства. Дивимось!

Дихай в імлі, 2018

Париж зникає під загадковим густим туманом, який несе із собою смерть. Небагато вцілілих мешканців переховуються на верхніх поверхах будівель без їжі, електроенергії та будь-якої інформації. Сімейна пара Матьє та Анна разом з 11-річною донькою Сарою, яка страждає смертельною хворобою, боряться за виживання.

Інтерстеллар, 2014

Схоже, наш час на планеті Земля добігає кінця. Команда дослідників бере на себе найвідповідальніше завдання в історії людства. Вони вирушають за межі нашої галактики, аби дізнатися, чи є у нас майбутнє серед зірок.

Війна світів Z, 2013

Незвичайна хвороба, перші випадки якої були виявлені в Північній Кореї, за кілька місяців охоплює весь світ. Зараження відбувається моментально. Величезні натовпи м'ясоїдних чудовиськ, які колись були людьми, атакують залишки людства. Деякі міста і навіть держави - повністю спустошені. На тлі загальної трагедії розвивається особиста драма дослідника ООН Джеррі Лейна, якого разом із сім'єю застає паніка на вулицях мегаполісу.

Шукаю друга на кінець світу, 2012

До Землі наближається велетенський астероїд, який неможливо зупинити. Коли уряди з усього світу заявили, що до кінця світу залишилось три тижні, люди поспішили реалізовувати свої бажання. Головний герой Додж намагається відшукати дівчину – своє перше шкільне кохання. Йому допомагає сусідка Пенні. Дорогою герої розуміють, що істинне щастя ближче, ніж вони думають.

Я – легенда, 2007

Тепер наш світ населяють ваміри. І є тільки одна вціліла людина – чоловік на ім’я Роберт Невілл. Йому нелегко, адже вдень він спокійно ходить вулицями і вбиває створінь. При сонячному світлі вони зовсім слабкі. А ось вночі Роберту доводиться переховуватися у захищеному будинку. Чоловік намагається знайти сироватку, яка допомогла б вампірам стати людьми.


  

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5