5 фільмів про стосунки мами і доньки, які варто подивитися кожній

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из фильма
Cosmo

Сьогодні ми підготували для тебе особливу кінодобірку. До твоєї уваги фільми про найсвятіші стосунки у житті кожної з нас — із мамою. Вони такі різні: складні, теплі, ніжні, зворушливі, незрозумілі, напружені… Такі, як і у житті, але у цьому випадку — в кіно. Дивись!

«Все ще Еліс», 2014

Це історія відомої професорки лінгвістики Еліс Гауленд. Вона щаслива у шлюбі і виховує трьох дітей. Здається, все ідеально, але одного дня вона починає забувати слова…

«Мамма Міа!», 2008

Молода дівчина Софі готується до весілля. У всьому їй допомагає її мама Донна, яка виховувала дівчинку самостійно. Але Софі хоче дізнатися, хто її батько, і мріє, щоб саме він повів її під вінець. Проте виявляється, що претендентів на батьківство аж троє!

«Серцеїдки», 2001

Макс і Пейдж Коннерс — чарівні донька і мама і... шахрайки! Серед їхніх жертв — чимало багатих чоловіків. План жінок простий, як усе геніальне. Макс виходить заміж за багатія, а вже наступного дня дівчина застає Пейдж зі своїм новоспеченим чоловіком і вдає, що він розбив її серце. Чоловік дає їй розлучення і велику матеріальну компенсацію. Та що трапиться, якщо Макс нарешті закохається?

«Мачуха», 1998

Адвокат Люк Гаррісон покидає дружину Джеккі заради молодої дівчини Ізабель. Через певний час стосунки між дружиною та коханкою налагоджуються, але ось діти подружжя — 12-річна Енн та 7-річний Бен — ніяк не можуть подружитися з новою обраницею тата. Усе змінюється, коли сімейство дізнається, що Джеккі серйозно хвора.

«Маленькі жінки», 1994

Це історія життя та перетворення з дівчаток на жінок сестер Марч, які проживають у місті Конкорд, Массачусетс у період Громадянської війни. Стрічка чудово відобразила їхнє перше кохання, сподівання та розчарування, а також початок самостійного життя.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6