5 фільмів, що вразять тебе до сліз

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Погодься, фільми тим і прекрасні, що викликають у нас певні емоції. І якщо ти полюбляєш сльозливі історії, так само, як ми, переглядай добірку із чуттєвих кінострічок.

Хатіко, 2009

Професор університету Паркер Вілсон знайшов песика на станції вокзалу. Чоловіку так і не вдалося відшукати його господаря, тож він вирішив залишити пухнастика собі. Між ними виникла справжня дружба. Однак під час однієї з лекцій у професора стався серцевий напад і він швидко помер. Як Хатіко зможе пережити розлуку зі своїм найкращим другом?

P. S. Я кохаю тебе, 2008

Вони створені один для одного і могли б прожити пліч-о-пліч щасливе життя, померши в один день. Але у долі були інші плани, і вона дуже швидко стала вдовою. Але навіть після смерті він залишив для коханої дружини частинку себе – сім листів, які повинні допомогти їй пережити болісну втрату.

Спокута, 2007

1935 рік. 13-річна Брайоні чудово пише п’єси. Її сестра Сессілія закохана у сина прислуги Роббі. Коли місцеву дівчину Лолу зґвалтували, Брайоні впевнено заявила, що це був саме Роббі. Але це вона насправді домалювала у своїй творчій уяві. Роббі забрали у колонію, а під час Другої світової війни – відправили на фронт. Протягом всього цього часу Сессілія не вірила у страшний вчинок коханого. Між сестрами розгорілася справжня ворожнеча.

Чарівна країна, 2005

Неуспішний письменник Дж. Метью Баррі знайомиться із самотньою вдовою і стає названим батьком її чотирьом дітям. Нова сім’я дарує письменнику натхнення. Він створює дитячого героя Пітера Пена і пише чудову казку про малюків, які не хочуть дорослішати.

Щоденник пам’яті, 2004

Це зворушлива історія кохання хлопця й дівчини із різних прошарків суспільства, що проживали у Північній Кароліні. Ной та Еллі провели разом незабутнє літо, поки їх не розлучили батьки і Друга світова війна.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5