5 фільмів із Дженніфер Лопес, за які ми її любимо

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадри з фільмів
Cosmo

Красою й молодістю голлівудської поп-діви Дженніфер Лопес захоплюються в усьому світі. Окрім неймовірної вроди артиста має чимало талантів. Від її запальних хітів неможливо встояти на місці, від танцювальних рухів не відведеш погляду, а від акторської гри шкірою бігають мурашки.

В день народження Джей Ло cosmo.com.ua пропонує пригадати ТОП-5 найкращих кіноролей акторки, за які ми її полюбили. 

Почни спочатку, 2018

Головна героїня Мая вже й не сподівається, що її мріям про підвищення на роботі судилося здійснитися. Проте доля дає їй шанс, і вона отримує роботу у великій корпорації. Тепер жінка повинна довести усім, що її харизма і талант набагато важливіші, ніж диплом престижного університету.

Фатальна пристрасть, 2015

Клер та Гаретт перебувають на межі розлучення. Довгі роки вона була берегинею їхнього дому, де завжди панував затишок і комфорт. Однак постійні зради чоловіка зруйнували усе. Клер намагається жити далі та навіть починає ходити на побачення. Але все змінюється, коли вона знайомиться з новим молодим і сексуальним сусідом на ім’я Ной. 

Якщо свекруха – монстр, 2005

Чарлі по вуха закохана у свого бойфренда Кевіна. Здається, він справжній ідеал: молодий, красивий, холостий… Проте головний недолік відкрився дівчині, коли вона вже отримала пропозицію руки та серця. Ним стала його мама Віола, яка будь-якими способами намагається посварити пару. 

Потанцюймо?, 2004

Здавалося, життя Джона Кларка повністю щасливе і облаштоване. У нього вірна дружина, прекрасна донька, хороша робота… Та щоразу, повертаючись на поїзді додому, він бачив дивовижну жінку у вікні одного з будинків. Цього вечора він вирішує до неї навідатися. 

Пані покоївка, 2002

Маріса працює покоївкою у розкішному готелі на Манхеттені. Вона самостійно виховує сина Ті. Одного дня, прибираючи номер багатої пані, дівчина вирішує приміряти її сукню. У цьому вбранні її випадко бачить спадкоємець відомої династії Крістофер Маршалл. Чоловік закохався у Марісу з першого погляду.

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 6