5 фільмів із Кетрін Зета-Джонс, за які ми її любимо

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Сьогодні, 25 вересня, відома британська акторка Кетрін Зета-Джонс святкує свій 50-й день народження. Із нагоди ювілею селебріті cosmo.com.ua пропонує переглянути добірку із ТОП-5 найкращих кіноробіт Кетрін. Дивись і зізнавайся, який твій улюблений?

«Нянька за викликом», 2009

40-річна Сенді разом із двома дітьми переїхала до Нью-Йорка, коли дізналася про зраду чоловіка. Тепер вона перебуває у пошуках нового щастя і заводить випадковий роман із на 15 років молодшим юнаком. І хоча жінці здається, що вона не готова до відносин такого характеру, її коханець почувається абсолютно щасливим і навіть сподівається на більше. 

«Смак життя», 2007

Зета-Джонс майстерно виконала роль Кейт Армстронг – професійної шеф-кухарки, яка з неймовірною відповідальністю ставиться до приготування кожної страви. Та усе в її житті повернеться догори дригом після раптової трагедії, яка відбулася з її родичами. Тепер Кейт повинна опікуватися своєю племінницею-сиротою Зої.

«Дванадцять друзів Оушена», 2004

За сюжетом, гангстер Денні Оушен збирає команду професійний грабіжників. Вони мають на меті здійснити три пограбування у найвідоміших європейських столицях. Для цього банді доведеться розділитися на три групи.

«Легенда Зорро», 2005

Роль Елени де ла Веги, дружини народного месника й борця за справедливість Зорро, – одна з найвідоміших у кар’єрі Кетрін. Стрічка просякнута духом романтизму та героїчних вчинків.

«Нестерпна жорстокість», 2003

Успішний адвокат Майлз Массі має усе, чого можна лише бажати: блискучу кар’єру, щедрих клієнтів, гроші та славу. Проте вже тривалий час Майлз відчуває, що йому чогось не вистачає. За іронією долі, він зустрічає шлюбну аферистку Мерілін Рексрот, яка звикла розлучатися з чоловіками і поповнювати свій банківський рахунок. Чи стане Майлз її наступною жертвою?

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4