5 фільмів із Софі Лорен, за які ми її любимо

LIFESTYLE / Культура
Фото: Getty Images
Cosmo

Сьогодні, 20 вересня, легендарна італійська акторка і співачка Софі Лорен святкує свій 85-й день народження. Із нагоди свята cosmo.com.ua пропонує присвятити цей вечір п’ятниці перегляду найвідоміших фільмів за участі зірки. Та що й казати – її життя теж схоже на кінофільм. Вона росла у притулку для матерів-одиначок, у 14 років перемогла у конкурсі краси, а вже згодом таємно вийшла заміж за старшого на 20 років кінопродюсера. На рахунку Лорен два "Оскари", п'ять "Золотих глобусів", нагороди Каннського, Берлінського і Венеціанського фестивалів, премії BAFTA і навіть статуетка "Греммі". Дивись!

Соняшники, 1970

У стрічці висвітлюється роман двох харизматичних закоханих. Він розвивається настільки стрімко, що вже після декількох інтимних зустрічей, вони вирішили одружитися. Адже головному герою дали відстрочку від призиву. На жаль, коротка відпустка промайнула швидко. Молодий чоловік намагався уникнути армії. Та усі спроби привели до того, що замість відсилу до Африки його направили на російський фронт, де панують люті морози.

Шлюб по-італійськи, 1964

У ті часи нелегка доля героїні Філумени Мартурано була близька кожній жінці. А ось життєві проблеми чоловіка на ім’я Доменіко були знайомі усім чоловікам. Річ у тому, що злидні привели Філумену в бордель, де вона познайомилась з ловеласом-красунчиком Доменіко. 

Вчора, сьогодні, завтра 1963

Софі Лорен разом зі своїм колегою, актором Марчелло Мастроянні виконали по три ролі у комедійних новелах, які складають цю кінострічку. У них йдеться про те, як італійські жінки досягали бажаного за допомогою власної сексуальності й привабливості.

Чочара, 1960

Події фільму розгортаються в Італії у 1943 році. Молода вдома Чезіра залишає крамницю в Сан-Лоренцо своєму екс-коханцю і тікає від бомбардировок американців разом із донькою Розеттою. Дівчата вирушають у рідне селище Чезіри. Після виснажливої подорожі вони знайомляться із сином місцевого фермера Мішелем. Юна Розетта закохується у нього з першого погляду. Та ось хлопець вподобав її маму.

Плавучий дім 1958

Комедія, яку обожнюють мільйони, розповідає про нью-йоркського адвоката, самотнього батька трьох дітей Тома. Одного дня дітлахи вирішують, що їм нарешті потрібна мама, а їхньому татові – дружина. Тому вони хитро вмовляють батька найняти для них привабливу виховательку. Неочікувано Том закохується у красуню. Однак виявляється, вона не проста дівчина, а донька італійського дипломата.

Рейтинг / 0
5 5 3