5 головних б’юті-трендів майбутнього, про які тобі варто знати

Красота / Новинки
Фото: www.instagram.com/medik8_ukraine
Cosmo

Світ краси, як і моди, не стоїть на місці. Виробники косметики активно задають нові тренди, які підхоплюють красуні. Сьогодні ми розкажемо тобі більше про 5 головних б’юті-трендів майбутнього, деякі з яких вже прижилися за кордоном. Бери на замітку актуальні б’юті-тенденції вже зараз і залишайся красивою.

Чиста краса

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Красивая кожа на всю жизнь (@medik8_ukraine) on

Поняття clean beauty закликає жінок надавати перевагу якісним косметичним засобам, а також звертати увагу на природні компоненти. Але без фанатизму! Їхня кількість у формулі повинна складати не більше 20%. До того ж аби зберегти довкілля і зекономити бюджет, можна принести у магазин пусті банки та флакони, аби наповнити їх знову. 

Скінтелектуали 

Таке звання отримали косметичні всезнайки. Вони ретельно стежать за усіма новинками у світі краси, досконало вивчаючи їхній склад та можливості. Скінтелектуали обізнані у всіх тенденція, користуються новомодними гаджетами і обирають косметику серйозно. Саме завдяки цим людям б’юті-користувачі стали обачнішими та мудрішими. А певні міфи краси вже розвіяні назавжди. 

Дієта для шкіри 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наш здоровый понедельник сегодня наступил для того, чтобы напомнить всем нам: сейчас самый благодатный, самый щедрый и самый вкусный период года для пополнения антиоксидантных и антивозрастных резервов нашего организма. Ответ-ключ состоит всего из одного слова, вы уже наверняка догадались по фото. Правильно, ЯГОДЫ! Такого разнообразия, многоцветия и дешевизны ягод потом не будет целый год. Не пропустите этот короткий, но самый вкусный и полезный период. Ягоды не только бесценный источник антиоксидантов, то есть спасают нас и нашу кожу от свободных радикалов: от засорения организма, усталости, старения (как заметных, так и скрытых его признаков). У них есть еще одна важная летняя функция, о которой знают далеко не все. Ягоды усиливают эффект любого санскрина! Вкусной вам малины, голубики, ежевики, клубники, земляники, жимолости, крыжовника, разноцветной смородины, черники, вишни... Мы что-то пропустили в этом списке? . #newperriconemd #perriconemd #perriconemdua #perriconemdukraine #seriousaboutbeauty #nomakeup #starlit_perriconemd #starlitgroup

A post shared by Perricone MD Ukraine (@perriconemd_ua) on

Якби маркетологи отримали тотальну свободу, ми б наносили на шкіру десятки кремів на день. Але така марна витрата грошей більше не в тренді. Актуально тримати обличчя на дієті, обмежуючи його раціон до мінімуму. Зараз під хештегами #skindiet і #skipcare блогери і користувачі мереж активно публікують світлини та відео з б’юті-продуктами, які повністю замінили їм увесь арсенал косметики. 

Апаратні методики 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Это Дженнифер Лопес, ей 50 лет и сегодня она выглядит лучше, нежели когда-либо раньше. На днях блистательная Джен прошлась по подиуму на показе Versace, ошеломив публику своей идеальной формой. Оставаться молодой и подтянутой звезде помогает железная дисциплина, отказ от вредных привычек и регулярные процедуры лифтинга лица с помощью микротоков CACI. Приятная новость: совсем скоро революционный аппарат будет представлен в Украине. Stay young, stay tuned! #celebritybeauty #youth #jenniferlopez #caciukraine #lifting #antiage regram: @jlo

A post shared by Нехирургический Лифтинг (@caci_ukraine) on

Тепер апаратні методики діють не лише у салонах краси. Антицелюлітні, масажні, очищуючі та інші гаджети стали важливою частиною щоденної б’юті-рутини кожної з нас. Особливо цей тренд вподобали японські та корейські красуні. Набирають популярності так звані LED-гаджети, які відновлюють шкіру за допомогою світла. Поки що вартість таких апаратів висока. Проте якщо замислитись, скільки коштів ми витрачаємо на баночку модного крему, то за ці ж гроші можна придбати апаратний масажер, результат від дії якого не змусить на себе чекати. 

Інклюзивний макіяж 

Це ще одне не менш важливе віяння у світі краси. Інклюзивний мейк не знає гендерних та расових обмежень. До прикладу, тональні засоби повинні мати палітру від 40 до 60 кольорів від найсвітлішого до найтемнішого відтінку шкіри, враховуючи усі нюанси. На додаток, чоловічий макіяж став окремим сегментом. Такі брендові гіганти, як Chanel і Givenchy вже встигли випустити повноцінні лінії нейтральних засобів для хорошого кольору обличчя та корекції дрібних зморшок у сильної статі.  

Рейтинг / 0
5 5 7