5 книг, що подарують різдвяну магію

LIFESTYLE / Культура
Фото: Getty Images, обкладинки книг
Cosmo

Затишні різдвяні вечори ніби створенні для читання цікавих книжок. Особливо в цю пору хочеться маленьких див та великих змін. Ми зібрали для тебе 5 книг, що подарують різдвяну магію.

Присвяти ранок чи вечір читанню.

«13 різдвяних історій»

Видавництво Старого Лева

Замовити книгу

Збірник різдвяних історій від сучасних українських письменників. Вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. В оповіданнях сплелися реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення буття і любов. У книзі є місце для магії і дива, магів і диваків. Чудова компанія для різдвяного вечора.

«Львів. Смаколики. Різдво»

Клуб Сімейного Дозвілля

Замовити книгу

Ще одна тепла збірка оповідань відомих українських авторів, серед яких Дара Корній, Анна Хома, Алла Рогашко та інші. До Львова на Різдво з’їжджаються люди з усіх куточків світу, щоб відчути різдвяну казку. Якщо цього року на Різдво ти не у місті Лева, то ця книга в повній мірі зможе передати дух свята.

«Най сніжить», Морін Джонсон, Джон Грін, Лорен Міракл

КМ-Букс

Замовити книгу

Книга від трьох молодих авторів випромінює святкову магію. Вони чудово поєднали між собою три оповідки про кохання, романтику і поцілунки, від яких аж подих перехоплює. Те, що треба на Різдво!

«Різдво з першими леді»

КМ-Букс

Замовити книгу

"Різдво з першими леді" – книжка про святкову магію, яка щороку панує на Різдво в Білому домі. У ній зібрані індивідуальні традиції та естетичні підходи до свята перших леді США - від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами. Цікаво дізнатися, як проходить Різдво у найважливішому домі Америки? Авторка книжки Колін Християн Берк входила в групу декораторів президентської резиденції. Вона зібрала відомості про святкування Різдва в Білому домі за півстоліття. Ця книга – захоплююча мандрівка у світ перших леді, президентів та їх традицій.

«Листи Різдвяного Діда», Джон Роналд Руел Толкін

Видавництво Астролябія

Замовити книгу

Відомий фантаст Джон Роналд Руел Толкін щороку в грудні надсилав своїм дітям конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі. Дотепні та захоплюючі розповіді, які, звісно, Толкін писав сам. «Листи Різдвяного Діда» порадують любителів казкових історій.