5 кращих фільмів Емми Стоун, які повинна переглянути кожна дівчина

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр с фильма
Cosmo

Сьогодні, 6 листопада, свій 31-й день народження святкує голлівудська акторка Емма Стоун. Лауретка премій Оскар, Золотий Глобус і володарка вогняно рудого волосся запам’яталась глядачам не лише тінейджерськими комедіями. Серед її робіт є як і драматичні ролі, так і пригодницькі екшени з всесвіту коміксів. В день народження акторки ми пропонуємо згадати її найвизначніші ролі. Оцінюй наш short-list і обирай фільм для вечірнього перегляду.

Легковажна Я

Фільм про самопізнання й іронію. Легка комедія, аби трошки краще зрозуміти тінейджерів і згадати, що зовсім нещодавно сама такою була.

Ла-Ла Ленд

Впевнені, ти вже бачила цей фільм. А потім ще й декілька днів ходила і наспівувала головні теми. Коротше, переглянути варто, якщо хочеш підняти собі настрій і знову повірити в мрію.

Прислуга

Сюжет розповідає про журналістку, яка не розділяє стереотипні погляди більшості мешканців міста. Емансипована і незалежна, вона обирає власний шлях, підтримує всіх жінок без виключення і своїми переконаннями впливає на оточуючих. Спойлерити не будемо, але розв’язка тобі сподобається.

Це безглузде кохання

Значить так, окрім дійсно веселого сюжету, інтриги й несподіваної кінцівки в цьому фільмі є ще й Райан Гослінг (як і в «Ла Ла Ленд» , між іншим). Тому жарти в сторону, а голий торс одного з найголовніших секс символів Голлівуду ти повинна бачити.

Магія місячного сяйва

Ще один шедевр Вуді Аллена. Все в його стилі: легко, красиво і змушує повірити в казку. Плюс Колін Ферт. Сюжет не розкажемо, але фільм отримує від нас додатковий бал за роботу костюмера й винятковий стиль.

Рейтинг / 0
5 5 1