5 легких фільмів для ідеального вечора з подругами

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

Після смачної вечері та декількох келихів улюбленого вина настає час переглянути дівочий фільм. Ми підібрали для тебе та твоїх подруг цікаві та легкі за сюжетом кінострічки, які змусять усміхнутися.

Дуже погані матусі, 2016

Кожна із нас мріє про затишний дім, дітей, люблячого чоловіка та успішну кар’єру. Та коли доводиться готуватися до великого весілля, переживати ремонт, народжувати й виховувати дітей – стає зрозуміло, що обов’язки жінки не такі вже й прості. А як усе це ще й поєднувати з робочими справами? У цьому готові розібратися три відчайдушні матусі.

Холостячки, 2012

Пишнотіла наречена Беккі готується до весілля. Допомагають їй у підготовці три незаміжні подруги. У середній школі дівчата часто знущались над Беккі, а тепер вони отстаточно розсерджені, що саме вона першою виходить заміж. Подруги вирішують зіпсувати її весілля. Та чи не пожалкують вони про це?

Супер Майк, 2012

Звісно ж, не обійтися без стрічки, де можна поспостерігати за нереально симпатичними чоловіками. Головний герой – досвідчений стриптизер Майк. Маючи таке тіло, гріх не показати його жіночій половині світу та ще й за гроші!

У дзеркала два обличчя, 1996

Професор Грегорі Ларкін викладає у Колумбійському університеті. Здається, він знає усе на світі, окрім головного – кохання. Чоловікові ніяк не вдається знайти жінку, з якою він буде по-справжньому щасливим. У решті-решт Грегорі наважується на сміливий вчинок і подає шлюбну заяву. Так, він знайомиться з Роуз. Саме і нею дізнається, що таке справжня пристрасть.

Клуб перших жінок, 1996

У центрі сюжету – три випускниці коледжу, які колись були нерозлийвода. Минуло майже 30 років, і, не зважаючи на те, що їхні стежки розбіглися, життя усіх трьох склалося неймовірно подібно. Вони встигли одружитися і розлучитися з чоловіками, які покинули їх заради молодих красунь.

Рейтинг / 0
5 5 4