5 мелодрам із Меттью Макконегі, за які ми його любимо

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр з фільму
Cosmo

Красунчик Меттью Макконегі вже давно завоював увагу жінок в усьому світі завдяки акторському таланту та неймовірній харизмі. Сьогодні, 4 листопада, зірка відзначає ювілей — 50-й день народження. Тож із нагоди свята пропонуємо пригадати найромантичніші ролі Меттью. Ми вже знаємо твої плани на вечір!

«Привиди колишніх подруг», 2009

В основі сюжету — історія ловеласа Коннора, який приїжджає на весілля свого молодшого брата Пола. Чоловік зовсім не вірить у шлюб і кохання й часто змінює подружок. На весіллі він випив зайвого і, замкнувшись в туалеті, зустрів привида свого улюбленого дядька, якому з дитинства намагався відповідати у всьому. Привид розповів Коннору, що прожив таке ж легковажне життя і через це втратив справжнє кохання. Чи зможе Коннор не допустити такої ж помилки?

«Золото дурнів», 2008

Молодий чоловік на прізвисько Фінн вже протягом восьми років прагне знайти затонулий іспанський корабель «Аурелія». За легендою, на його борту є чимало золота іспанської корони. Нарешті Фінну вдається знайти зачіпку — уламок тарілки із символікою капітана галеону. І саме в цей момент усе в його житті йде шкереберть: кохана дружина вимагає розлучення, спонсор відмовляється давати гроші, а катер із усім необхідним спорядженням йде на дно.

«Кохання та інші неприємності», 2006

Тріппу вже за 30, але він досі не готовий покинути будинок батьків і почати жити власним життям. Щоразу чоловік знаходить собі виправдання і залишається під батьківським крилом. Проте у рідних Тріппа нарешті увірвався терпець — вони найняли вродливу й талановиту дівчину з надією, що їхній син у неї закохається.

«Як позбутися хлопця за 10 днів», 2003

Журналістка Енді Андерсон працює в журналі. Одного дня їй дають незвичайне редакторське завдання — написати статтю про жінок, які вигадують план, як позбутися чоловіка, з яким у них немає майбутнього. Вже через 10 днів матеріал повинен лежати на столі головного редактора, тож Енді доведеться непросто…

«Весільний переполох», 2001

Здається, весільний гуру Мері Фіоре повинна найкраще з усіх розбиратися у шлюбі та коханні. Хоча вона допомагає влаштовувати весілля мрії іншим, її особисте життя зовсім не ідеальне. Однак одного дня вона зустріне цікавого молодого чоловіка — Стіва Едісона, який нарешті змусить героїню повірити у справжні почуття.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5