5 міфів про ідеальні стосунки, у які пора перестати вірити

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Ніхто не знає, якими насправді є ідеальні стосунки. Але існує чимало факторів, які можуть їх знищити. Один із найпоширеніших – невиправдані очікування, викликані стереотипами.

Cosmo.com.ua готовий розвінчати усі міфи і розповісти про стосунки, у які ми давно повинні перестати вірити.

1. Стосунки повинні розвиватися за планом. Спочатку ми будемо довго зустрічатися. Потім я познайомлюся з його батьками. Далі – весілля, дім, діти… Знайомо? Усі ці умовності – результат загальноприйнятих псевдоправил, яких ми нібито маємо дотримуватися. Насправді, якщо ти поки що боїшся виходити заміж – це нормально, не хочеш чотирьох дітей – вирішувати тільки тобі, не готовий брати квартиру у кредит – на все свій час!

2. Ви завжди повинні бути разом. А як же поняття особистого простору? Просте бажання інколи побути наодинці з собою – звичайна потреба кожної людини. Тому цінуй думку своєї половинки і дозволяй їй інколи відпочивати без тебе. 

3. В ідеальних стосунках пара ніколи не свариться. Це природно, що у стосунках виникають конфлікти. Оскільки ви регулярно спілкуєтесь, озвучуєте свою думку та бажання, проводити чимало часу разом - без суперечок не обійтися. Адже ви дві індивідуальності. А от що справді вбиває кохання – так це байдужість. Бійся не італійських сварок, а ідилії, у яку всі звикли вірити.

4. Ви повинні любити родичів та друзів один одного. Насправді більшість людей тільки роблять вигляд, що обожнюють родичів на сімейних заходах. Ніхто не зобов’язаний любити близьких партнера тільки тому, що це його рідні. Достатньо буде й елементарної поваги. 

5. Регулярний секс - запорука щасливих стосунків. Набридли розповіді друзів, у яких неймовірно різноманітне сексуальне життя? Повір, усе насправді може бути не так, як вони тобі розповідають. Звичайно, значення сексу у житті пари вагоме, але питання не у кількості, а якості. Можливо, тобі краще звернути увагу на взаєморозуміння між вами, ніж на шалений секс за будь-якої можливості?

 Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 9