5 модних тенденцій у виборі джинсів, які варто врахувати під час шопінгу

Мода / Тренд
Фото: Gettyimages
Cosmo

Здається, ми ніколи не відмовимося від універсального і стильного деніму. Впевнені, ти також обираєш улюблені джинси, коли не знаєш, що одягнути. І не дарма! Адже не залежно від зміни сезонів, тренд на денім завжди з’являється на подіумах. Як віглядають наймодніші джинси цієї осені – дивись далі.

Білі джинси

Хоча це не зовсім практично, модні експерти все ж не рекомендують поспішати ховати білі джинси до наступного літа. Вересень ще потішить нас теплими днями, тож приміряй білі скінні, порвані моделі, вкорочені джинси, бойфренди або кльош.

джинсы тренды 2019

Mango

Скінні

А це справжнє модне повернення сезону! Ще нещодавно джинси скінні називали головним антитрендом – і ось вони знову очолюють список фаворитів. Звертаємо твою увагу на те, що у тренді не лише лаконічні моделі з деніму, а й джинси із різноманітним декором, квітковим принтом та гранжевими елементами.

джинсы тренды 2019

Zara

Порвані джинси

Моделі у стилі гранж – із дирками, потертостями, необробленим краєм – не виходять з моди вже багато років. Вони у списку найактуальніших трендів й у новому холодному сезоні. Однак варто зауважити, що у порівнянні з минулими колекціями, цієї осені джинси будуть порваними й потертими в міру.

джинсы тренды 2019

Bershka

«Варені» джинси

Вони повернулись до нас ще минулої осені. І відтоді дизайнери активно демонструють нові інтерпретації суперпопулярного джинсового тренду 80-х. Якщо прагнеш повністю поринути в дух тієї епохи, радимо приміряти джинси-банани із вареного деніму. А найсміливіші модниці цієї осені створюватимуть «варений» total look.

джинсы тренды 2019

Bershka

Кльош

Ще одна ретро-модель, але з іншого десятиліття! Мегапопулярність джинсів кльош припала на далекі 70-ті. І навіть через півстоліття вони мають не менш стильний та актуальний вигляд. Восени 2019-го обирай елегантні моделі із кльошем від коліна або стегна.

джинсы тренды 2019

H&M

Текст: Дар'я Андрійчук

  

Рейтинг / 0
3 5 10