5 найкращих біографічних фільмів усіх часів

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из фильма
Cosmo

Шукаєш вражаючий фільм для вечірнього перегляду? Цього разу cosmo.com.ua потішить тебе цікавою добіркою з найкращими байопіками ever! Ці кінострічки змусять тебе поглянути на головних героїв по-новому, а також розкриють усі таємниці їхнього життя. Запасайся попкорном і приємного перегляду.

Рокетмен, 2019

Кінобіографія видатного музиканта сера Елтона Джона відкриє завісу найпереломніших моментів життя артиста. Це історія хлопця з великою мрією, який тільки вступив до Королівської академії музики та стрімко дібрався вершини музичного олімпу.

Богемна рапсодія, 2018

Фільм, присвячений життю і творчості вокаліста легендарного гурту Queen, став чотирьохкратним лауреатом найпрестижнішої кінопремії Оскар. У кінострічці переплітається декілька ліній, у яких висвітлюються творча діяльність бенду та особисте життя головного героя.

Принцеса Монако, 2014

У неї було все, чого тільки забажає душа – чарівні вілли, неймовірні чоловіки, дорогі вбрання й успішна кар’єра акторки. Однак вона вирішила піти за покликом серця і проміняла всю розкіш на справжнє кохання. Грейс Келлі була королевою Голлівуду, але вирішила перетворитися на принцесу Монако.

Коко до Шанель, 2009

У кінострічці йдеться про одного з найвідоміших дизайнерів світу – Коко до Шанель. Щоправда, тут ти дізнаєшся більше не про сильну духом жінку, яка вигадала маленьку чорну сукню і вбрала жінку в чоловічий костюм, а про молоду дівчину на ім’я Габріелла.

Життя в рожевому кольорі, 2007

Життя Едіт Піаф нагадувало мінне поле. Щодня їй доводилося боротися за свої права та голос. І за велінням долі їй усміхнулася вдача – із недрів Парижу вона піднялася на найвідоміші сцени Нью-Йорка.

Підготувала Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4