5 найкращих фільмів жахів для захопливої п'ятниці

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Із першим подихом осені кортить все більше часу проводити у затишній оселі. Якщо твій тиждень був надто напруженим, пропонуємо провести вечір п’ятниці на дивані. І аби тобі не було сумно, ми підготували добірку із п’яти фільмів жахів, які захоплюють з перших секунд. Не забудь вимкнути світло, аби підсилити враження.

Воно, 2017

У невеличкому місті Деррі у штаті Мен починають таємниче зникати діти. Виявляється, це діло рук злого клоуна-вбивці Пеннівайза. Група підлітків вимушена боротися зі своїми найбільшими страхами, аби позбутися ворога. До речі, друга частина стрічки, знятої за мотивами роману Стівена Кінга, - вже у кінотеатрах!

1408, 2017

Письменник у жанрі жахи Майк Енслін працює над новою книгою. Він не вірить в існування потойбічного світу, вважаючи його лише вигадками. Тому вирішує оселитися у відомому номері 1408 готелю «Дельфін», який вже довгий час залишається пустим. За чутками, там живуть привиди.

Закляття, 2013

В основі стрічки – реальна історія сімейства Перрі. Його члени запевняли, що жили в оточенні і злих, і добрих привидів. Духи перебували у будинку на Род-Айленді, у якому Перрони проживали у 70-х роках минулого століття. 

Дзеркала, 2008

У фільмі йдеться про екс-поліцейського Бена Карсона, якого звільнили за вбивство напарника. Він влаштовується на роботу нічним сторожем у руїнах універмагу «Mayflower». Колись цей магазин був символом розкоші, але тепер, після жахливої пожежі тут не залишилося нічого цілого. Проте коли Карсон розпочав обхід, помітив, що дзеркала у магазині ідеально чисті. Наче хтось ретельно миє їх щодня.

Психо, 1960

Дівчина незадоволена своїм романом із розлученим чоловіком. Адже він приділяє їй замало уваги і постійно ображає. Вона краде на роботі велику суму грошей і тікає з міста. Дівчина зупиняється в одному з місцевих мотелів і їй доводиться познайомиться з його молодим власником.

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 5