5 наймодніших відтінків помад, які варто спробувати восени-2019

Красота / Макияж
Фото: instagram.com/margotrobbie
Cosmo

Експериментувати з макіяжем полюбляє кожна із нас. На щодень ми обираємо усі відтінки бежевого, а вже ввечері додаємо образу краплинку грайливості за допомогою червоної помади. Що буде актуальним цієї осені – макіяж з акцентом на губи чи навпаки – максимальна стриманість – розбирався cosmo.com.ua.

Вино на губах

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nina Dobrev (@nina)

Його багряний колір, глибина і легкий відблиск… Цієї осені залиш відбиток улюбленого червоного вина на вустах.

Максимальна природність 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Rosie HW (@rosiehw)

Обираючи нейтральний відтінок помади, надавай перевагу кольорам, які є на тон темнішими або світлішими твого природнього відтінку губ. Світліша помада зробить акцент на очах, а темніша – додасть вустам об’єму.

Фіолетовий холод 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от L'Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)

Для любительок нестандартних кольорів радимо придивитися до насичених, але глибоких відтінків фіолетового. Це може бути не лише глянцева або матова текстура, а й фіолетові блискітки для губ. 

Металічний блиск 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от HAUS LABORATORIES (@hauslabs)

Такі помади були актуальними у 90-х і повернулися до нас восени 2019-го. Щоправда, перламутр став більш схожим на дрібний шиммер. У тренді і золотий, і срібний відблиск. На щодень доповнюй таку помаду мінімалістичним мейком очей, аби правильно розставити акценти в образі. 

Золота осінь

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от @margotrobbie

Від стриманого охристого до кислотно-помаранчевого й лимонного – з початком осені сміливо приміряй її відтінки! Особливо така палітра личить смуглим красуням. До того ж якщо обрала помаранчевий мейк губ, не варто робити й інші кольорові акценти. Обирай світло-бежеві тіні, уникай кольорових стрілок та використовуй мінімум бронзеру.

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 6