5 найвідоміших прикладів жіночої дружби із серіалів та кіно

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадры из фильмов и сериалов
Cosmo

Жіноча дружба – особливий феномен, у який багато хто взагалі не вірить. Їм здається, що стосунки між панянками наповнені лицемірством, суперництвом й підступністю. Хоча насправді справжня дружба існує, але вона настільки ж нелогічна, незрозуміла та суперечлива, як самі жінки. Це зокрема доводять відомі фільми та серіали про нерозлучних подруг. Дивись та впевнись у їхній щирості.

Велика маленька брехня, 2017

Улюблений американський серіал мільйонів за останні роки розповідає про п’ятьох подруг із маленького містечка у Каліфорнії, яких об’єднує страшна таємниця. Це історія про справжню жіночу дружбу й солідарність, яка виникає, незважаючи на різницю між ними, на основі схожого досвіду і сили характеру. Вони мами, які піклуються про своїх близьких, і знаходять точки дотику, навіть якщо оточенню це незрозуміло.

Інша жінка, 2014

Стати найкращими подругами можна не тільки у школі чи університеті, а й у біді. Так, із ворогів дружина Кейт та коханка Карлі перетворюють у друзів, які готові провчити свого кривдника Марка. Урешті-решт, на всіх чекає хеппі енд, окрім самого Марка, звичайно!

Пліткарка, 2007

У серіалі йдеться про студентів елітної приватної школи на Мангеттені. Усі дізнаються, що в місто повернулась Серена Ван Дер Вудсен. Про це повідомили у популярному блозі Пліткарки. Найкраща подруга Серени Блер здивована не менше інших. Напруження між ними не могла не помітити Пліткарка, яка розкриває публіці будь-які таємниці та скандали. Однак справжню дружбу так легко не розірвати. 

Секс і місто, 1998

Цю добірку неможливо уявити без культового серіалу про чотирьох подруг із Нью-Йорка. 10-річна дружба між героїнями не згасає ні на мить. У серіалі поєдналося усе: сльози та образи, ревнощі та непорозуміння, велике кохання та болючі зради. Однак головним є те, що справжні подруги завжди обирають одна одну. 

Клуб перших дружин, 1996

Це комедія про трьох подруг, які навіть через тридцять років готові підтримати одна одну. Вони об’єдналися заради важливої цілі – помститися своїм чоловікам, які вчинили підло. Легендарні акторки Бетт Мідлер, Даян Кіттон та Голді Хоун не дозволять сумувати.  

Рейтинг / 0
5 5 9