5 нових драматичних фільмів, які варто подивитися у жовтні

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из трейлера
Cosmo

Із початком нового місяця всі кіномани завмирають в очікуванні, адже на великі екрани виходять нові захопливі фільми за участі їхніх улюблених акторів. Проаналізувавши список стрічок, які будуть у прокаті в жовтні, cosmo.com.ua відібрав ТОП-5 драматичних картин, які варто побачити кожному. Поспішай придбати квитки і запастись попкорном!

«Після весілля», 10 жовтня

Усе своє життя Ізабель працювала волонтером і допомагала іншим. Одного разу до неї звернулася жінка – керівник прибуткової корпорації, яка захотіла пожертвувати велику суму грошей на благодійність. Спершу Ізабель це знайомство здалось справжнім порятунком. Але героїня навіть не підозрює, у що перетвориться їхня домовленість…

«Двійник», 10 жовтня

В основі драми з елементами фантастики – головний герой-кілер Генрі Броген, який вирішує піти на пенсію і нарешті пожити спокійно. Та неочікувано на його шляху з’являється таємничий юнак, який дивує схожістю з ним самим. Генрі не заспокоїться, доки не дізнається правду про власного клона.

«Захар Беркут», 10 жовтня

Історична драма вітчизняного виробництва розповідає про братів Беркутів, які звільняють полонених з монгольської навали. Дізнаючись про крадіжку, Хан Бурунда вирішує йти на ворога і помститися, знищивши всі карпатські поселення. Він заручається підтримкою місцевого зрадника – боярина Тугар Вовка, який показує війську прохід у горах.

«Гонка на мільйон», 10 жовтня

Це натхненна історія у стилі «Крихітка на мільйон» із зірками «Парку Юрського періоду» Семом Нілом й Терезою Палмер. Фільм базується на реальних подіях. Головна героїня Мішель Пейн здобула перемогу в кінному змаганні в 2015-му. Вона стала четвертою жінкою, яка зважилася боротися за Кубок, а також першим володарем Кубка жіночої статі за 155-річну історію перегонів.

«Сирота Бруклін», 31 жовтня

У центрі сюжету історія чотирьох сиріт, які сліпо віддані своєму покровителю, детективу-шахраю Френку Мінне. Колись він врятував їх із притулку і подарував шанс стати успішними людьми. Тепер хлопці готові виконати будь-яке доручення Френкі.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 3