5 нових кінофільмів, які ти маєш подивитися у листопаді

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Кожного місяця на екрани виходять багато цікавих фільмів. Ми відібрали 5 найкращих, які ти маєш переглянути в листопаді. Тому дивись трейлери, збирай подруг і готуйся смакувати улюбленим попкорном.

«Таємниці райських схилів», 7 листопада

За сюжетом, головна героїня потрапляє на незвичайний тропічний острів. Тут розташований пансіонат для дівчат, яких батьки відправляють на перевиховання. На острові все здається ідеальним. Та зовсім скоро дівчина зрозуміє, що є й інша сторона раю.

«Янголи Чарлі», 14 листопада

Приватне детективне агентство Таусенд, яке очолює таємничий Чарлі, має офіси по всьому світі. Команди професійних янголів під керівництвом боса гарантують спокій та безпеку своїм клієнтам. Приміряли роль легендарних суперагенток Крістен Стюарт, Наомі Скотт та Елла Балінскі.

«Ідеальна брехня», 21 листопада

Протягом всього свого життя Рой Кортні заробляв гроші, полонячи серце багатих красунь. І навіть у зрілому віці він наважився ще раз заволодіти статками літньої вдови. Проте чоловік й не зрозумів, коли закохався у Бетті МакЛіш. І тепер замість того, щоб обкрадати її, він намагається зробити життя Бетті яскравим і радісним.

«Кохання з другого погляду», 21 листопада

У Рафаеля було прекрасне життя: він отримав омріяну славу, написав цікаву книгу, одружився з коханою жінкою. Та одного ранку хлопець прокинувся в іншому світі, де він навіть не знайомий зі своєю дружиною. Тепер він простий шкільний вчитель та письменник-невдаха, а його кохана Олівія – знана піаністка, яка збирається заміж за свого продюсера. Рафаель не збирається так просто здаватися і хоче повернутися у попереднє життя.

«Аббатство Даунтон», 28 листопада

Це епічна екранізація від творців одного з найуспішніших серіалів сучасності. Цього разу граф і його дружина отримують листа про те, що до них в гості завітають король і королева Великобританії.

Рейтинг / 0
5 5 7