5 нових серіалів літа 2019, які ти не повинна пропустити

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр из сериала
Cosmo

Ми впевнені - цьогоріч літні вечори ти проводитимеш не тільки на вечірках, а й за переглядом цікавого серіалу. Читай добірку із найочікуваніших серіальних прем’єр і не пропускай популярних новинок.

Мертвий для мене

Вихід: 3 травня

Кількість серій: 10

Головна героїня нового американського телесеріалу в жанрі чорної комедії вдова Джен вирішує розслідувати смерть свого чоловіка. У групі підтримки вона знайомиться із Джуді, з якою починає товаришувати. Насолоджуйся блискучою грою улюблених акторок Крістіни Епплгейт та Лінди Карделліні.

Чорнобиль

Вихід: 6 травня

Кількість серій: 5

Історичний міні-серіал описує одну з найбільших техногенних катастроф в історії людства - аварію на Чорнобильській АЕС. У центрі сюжету - жалісливі історії про хоробрих чоловіків та жінок, які не побоялися пожертвувати собою заради життя мільйонів. Серіал розкриває таємниці 1986 року, роблячи акцент на шокуючих фактах, які довгий час приховувалися.

Добрі передвісники

Вихід: 31 травня

Кількість серій: 6

Це екранізація роману англійських письменників Террі Пратчетта і Ніла Геймана в жанрі гумористичного міського фентезі. Міні-серіал вражає акторським складом - ти побачиш Девіда Теннанта, Майкла Шина, Джека Вайтхолла та інших селебреті.

Велика маленька брехня (2 сезон)

Вихід: 9 червня

Кількість серій: 8

У продовженні драматичної історії про п’ять сімей героям доведеться переживати наслідки злочинів, які відбулися в першому сезоні. Мадлен (Різ Візерспун) навчиться миритися з поняттями традиційного шлюбу, а Джейн (Шейлін Вудлі) - справлятися із привидами минулого. Найважче - Селесті (Ніколь Кідман), адже у Монтерей приїде її свекруха (Меріл Стріп). Вона намагатиметься розібратися у смерті свого сина.

Дивні дива (3 сезон)

Вихід: 4 липня

Кількість серій: 8

У новому сезоні Дивних див події розгортатимуться у 1985 році, тобто через рік після попереднього. Провінційне містечко США стало осередком загадкових подій, що виникли внаслідок таємних експериментів. Сюжет історії у третьому сезоні буде крутитися навколо торгівельного центру Starcourt Mall.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 17