5 нових видів спорту, які варто спробувати у 2020

Здоровье / Фитнес
6 февраля 2020
Cosmo

Усе більше людей прагнуть вести здоровий спосіб життя й активно займаються спортом. Та знайти той, який справді буде до душі, — не так просто. Якщо ти втомилася від класичних тренувань у спортзалі, а йога чи бокс — не твоє, пропонуємо модні альтернативи. Ці види спорту будуть на піку популярності у 2020-му. Спробуй і ти!

Будокон

Засновником трендового спорту став зірковий тренер Кемерон Шейн. Він об’єднав елементи йоги, східні бойові мистецтва і техніки медитації. В результаті отримав особливий вид фітнесу, який навчає самообороні, допомагає знайти гармонію всередині себе, а також створити фігуру мрії.

Фіт-балет

Це мікс класичного балету та фітнесу. Фіт-балет вмить випрямляє поставу і додає впевненості у собі. На тренуваннях прихильники цього виду спорту виконують звичні балетні рухи, але додають до них енергійного кардіотемпу. Таким чином заняття стають більш ефективними і динамічними.

До речі, щоб почати займатися фіт-балетом, не обов’язково бути природженою балериною. Рухи є набагато простішими і навіть не потребують пуантів. Тож усе, що тобі знадобиться, це зручний одяг і легке взуття (або можеш займатися босою).

Плогінг

Плогінг — не просто новомодний вид спорту, а рух екосвідомих й активних людей, які під час бігу збирають сміття на вулицях. Вигадав його Еріх Альхстром зі Швеції. Плогінг має три основні переваги. По-перше, він ефективніший за звичайний біг, адже людина бігає і нахиляється одночасно. По-друге, спорт позитивно впливає на навколишнє середовище. По-третє, плогінг змушує нас бути свідомими. 

Хіп-хоп йога

Фанати цього спорту роблять різноманітні асани під акомпанемент хіп-хоп хітів. Таким чином асани виконуються в динамічному темпі й позитивно впливають на розтяжку і дихання.

Босу-фітнес

Особливість цього виду спорту полягає в інвентарі. Заняття проходять на нестійкій поверхні — резиновій напівсфері, яка називається босу. Експерти запевняють, що саме босу допомагає ефективно тренуватися навіть фізично непідготовленим людям, адже у процесі залучаються всі групи мязів.

Тренування проходять у різному темпі, залежно від твоєї підготовки. На босу можна займатися йогою, фітнесом або пілатесом. Особливо босу-фітнес корисний для людей, які ведуть сидячий спосіб життя. Адже спорт найкраще впливає на прес, вестибулярний апарат і координацію.

Текст: Дар'я Андрійчук

5 5 4
Фото: instagram.com/budokonuniversity
Спецпроекты
Здоровье / Фитнес
Надо прочитать

Три любимых упражнения Дженнифер Лопес, которые помогли ей создать фигуру мечты

Аппетитные ягодицы, рельефный пресс и скульптурные руки? Легко!

Здоровье / Фитнес
Надо прочитать

Тело к лету: тренер Шакиры рассказала, как тренируется звезда

Спойлер: тебе тоже захочется это попробовать! 

Loading...

Единственное упражнение, которое поможет похудеть и стать сильнее

Если ты хочешь похудеть и укрепить мышцы одновременно, одних кардио-упражнений недостаточно!

5 упражнений, которые помогут избавиться от живота

Без усилий не обойтись, но если нужно через неделю влезть в узкое платье, делай этот комплекс каждый день!  

20 ежедневных привычек девушек с идеальным прессом

Бери с них пример, и твой пресс уже никогда не будет прежним! 

Здоровье / Фитнес
Надо прочитать

Усе про улюблений вид спорту Кейт Міддлтон

Герцогиня завжди знаходить на нього час.  

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.