5 овочів, які допомагають боротися зі старінням

Твоя жизнь / Рецепты
Фото: Gettyimages
Cosmo

Саме у продуктах харчування міститься велика кількість корисних речовин та антиоксидантів, які захищають нас від негативних факторів навколишнього середовища. За допомогою корисних продуктів наш організм активно бореться з появою зморшок. Якщо поглянути на людину, яка правильно харчується, усе написано на її обличчі: вона має молодший вигляд і почувається відповідно.

Аби твоя шкіра довше залишалася підтягнутою та свіжою, cosmo.com.ua розповість більше про 5 овочів, які заповільнюють процес старіння.

Баклажан

Мало кому відомо, що завдяки фіолетовому забарвленню баклажан вважається справжньою зброєю у боротьбі з поступовим старінням шкіри. Забезпечує такий колір речовина насусін, яка запобігає руйнуванню мембран клітин. До того ж нанусін заповільнює розвиток хвороби Альцгеймера.

Червоний перець

І саме червоний! Адже у ньому міститься в 1,5 рази більше вітаміну С, ніж у його зелених та жовтих братів. Червоний перець провокує виробництво білих кров’яних тілець, які знищують мікроби і бактерії в нашому організмі. На додаток, вітамін С стимулює вироблення колагену, який розгладжує зморшки і загалом позитивно впливає на стан шкіри. 

Томати

У їхньому складі міститься чудодійна речовина лікопен, яка бореться з вільними радикалами (вони шкодять здоровим клітинам). Особливо корисними у цьому плані є помідори сорту Classica, у яких рівень лікопену стабільно високий.

Морква

У хрумкій моркві чимало корисних вітамінів та мінералів. Однак її особлива цінність — вітамін А, який стимулює синтез цінної речовини — колагену. А ми вже знаємо, наскільки він корисний для нашої шкіри, волосся, нігтів та зубів. 

Брюссельська капуста

Якщо брюссельська капуста буде регулярним складником твого раціону, можеш не хвилюватися про артрит. Капуста також багата геном, який запобігає появі пухлин. Овоч є чудовим засобом у лікуванні ревматоїдних хвороб та джерелом білку.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 9