5 пар взуття, які допоможуть пережити зиму

Мода / Тренд
Cosmo

Листопад — прекрасний час для зимового шопінгу. До того ж гарний привід придбати ще одну пару взуття, якого, між іншим, багато не буває. Ми радимо приміряти не лише модну, а й зручну пару. Проаналізувавши модні тенденції наступного сезону, представляємо топ-5 пар взуття, з якими легко можна перезимувати навіть найлютішу зиму. 

Із масивною підошвою

The others

Зрозуміти, що ця модель буде серед найактуальніших трендів зимового сезону можна було ще на початку осені. Усі модні покази майоріли низькими або високими взуттям зі шнурівкою та великою підошвою. Обирай класичні чорні моделі або експериментуй з тваринними мотивами, клітинкою та яскравими кольорами.

Ботфорти

Zara

Ця модель залишається популярною вже декілька сезонів поспіль. Ти знову можеш обирати серед шкіряних ботфортів, чоботів-панчох та моделей-гармошкою. Дуже жіночно, а головне — тепло!

На платформі

Zara

Ще один популярний нині тренд — платформа. Подібні моделі знову виходять на модну арену, як і колись в 70-х. Силуети таких чобіт — це крутий спосіб доповнити образ в стилі хіппі, або зробити образ більш витонченим.

Резинові чобітки

Mango

Радимо не ховати осінні резинові чоботи на полицю і залишити їх для мокрого снігу. Цієї зими сміливо комбінуй їх не тільки з пуховиком або курткою, а й пальто. Змішувати стилі ніхто не забороняв.

У ковбойському стилі

Kachorovska

Завершує п’ятірку найактуальніших взуттєвих трендів зими одна з найбажаніших пар стилі вестерн. Зверни увагу на моделі з невисокими підборами у формі трикутника. Вони не залишать нікого байдужими і зроблять навіть найбільш буденний лук цікавим й оригінальним.

Текст Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5