5 поєднань продуктів, які насправді небезпечні

Твоя жизнь / Рецепты
Фото: Getty Images
Cosmo

Погана робота шлунка, печія та біль у животі… І це ще далеко не весь список проблем, до яких може призвести поєднання насправді непоєднуваних продуктів у раціоні. Ми зібрали для тебе ТОП-5 небезпечних пар продуктів, від яких залежить наше самопочуття. Зведи їх до мінімуму і залишайся здоровою!

Яйця + бекон

Такий сніданок полюбляють мільйони, та це не означає, що від нього у захваті наш організм. І яйця, і бекон — високобілкові продукти. Тож наш шлунок буде перетравлювати цей дует понад три години! В результаті, замість поживного сніданку, який дарує новий заряд енергії, отримуєш помітне здуття живота. 

Мед + гарячий чай 

Здається, ти вже відмовилася від білого цукру і тішиш себе ложкою меду в чай… Та проблема криється в тому, що мед + гаряча вода = море токсинів. Тож лови лайфхак і завжди чекай, коли напій стане теплим. Лише тоді мед приноситиме тобі виключно користь!

Какао + молоко

У складі какао міститься велика кількість щавлевої кислоти, яка перешкоджає засвоєнню кальцію. До того ж разом із кальцієм кислота сприяє формуванню оксалатної солі, що шкідлива для нирок. Звісно, від однієї чашки какао на тиждень нічого страшного не трапиться, але перебільшувати з напоєм не радимо. На додаток, радимо звернути увагу на гарячі напої на основі знежиреного молока. 

Каша + апельсиновий сік 

Під дією кислот апельсинового соку активність ферменту, який розщеплює вуглеводи, різко зменшується. Тому їсти зернові разом з іншими кислими фруктами або ягодами не рекомендується. Ще одна порада — пий свіжовижаті соки через годину після прийому їжі. 

Піца + газована вода 

Ні для кого не секрет, що газовані напої небезпечні для нашого організму, але в поєднанні з піцою — особливо. Цукор, що міститься у складі газованої води, сповільнює роботу шлунка. Як наслідок, ти відчуваєш важкість та здуття живота після їжі. На додаток, через ненормальну роботу шлунка цукор може потрапити в кишківник і розпастися на глюкозу. Таким чином, якщо зловживати піцою та газованими напоями, можна досягнути серйозних проблем із травленням. Отже, запам’ятай — будь-які солодкі продукти, у яких є високий вміст цукру, краще споживати через годину після їжі.

Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
4 5 4