5 помилок, яких варто уникати при виборі цілі на 2022: поради психологів

Cosmo

Ми хочемо, щоб усі твої резолюції реалізувалися, тому разом із командою психологів BetterMe — компанії, яка піклується про фізичне та ментальне здоров’я 100 мільйонів людей по всьому світі — підготували список із 5 помилок, яких варто уникати при виборі цілей на 2022 рік.

5: уникай надмірно розмитих обіцянок. Мета має бути максимально конкретною та однозначною. Наприклад, замість «Я хочу бути щасливішою» сформулюй мету як «Я хочу навчитися бути більш усвідомленою».

4: уникай нереалістичних цілей. Кинь собі виклик, але будь чесною. Якщо цього року ти хочеш здійснити кругосвітню подорож, подумай про те, наскільки це реально здійснити в сьогоднішніх реаліях. Можливо, ти зрозумієш, що цього року варто більше подорожувати власною країною.

3: уникай цілей, які не можна виміряти. Ми маємо більше шансів зберегти мотивацію, якщо бачимо прогрес. Непросто виміряти мету «Я хочу допомагати тваринам», проте намір «Протягом 3 годин на тиждень я допомагатиму в притулку для тварин» цілком піддається виміру.

2: уникай цілей, в основі яких лежать негативні думки. Намагайся ставити цілі з любові до себе. Яка резолюція ймовірніше буде дотримана: «Я хочу скинути вагу, тому що мені не подобається моє тіло» або «Я хочу схуднути, щоб моє тіло рухалося легше»?

Настав час дізнатися про головну помилку, якої варто уникати.

1: уникай цілей, які не є по-справжньому твоїми. Цілі, які не є твоїми, які ти поставила під тиском, викликають стрес і не ведуть до успіху. Наприклад, чому цього року ти хочеш купити нову машину? Проаналізуй причини цього наміру та подумай, чи зможе реалізація цієї мети підвищити якість твого життя.

Може, це черговий тренд, який ти побачила у ТікТок чи бажання, нав`язане рідними. У будь-якому випадку намагайся зрозуміти, чого хочеш саме ти. Істинно твоє бажання дасть тобі достатньо сили волі та мотивації, щоб досягти його та не зупинитися на шляху.

Тепер ти розумієш, яка ціль тобі потрібна! Це те, чого ти дійсно хочеш, що робить тебе здоровішою і є реалістичним. Резолюція має бути конкретною, вимірною та ґрунтуватися на любові до себе.

Найважливіше, що радять психологи — зберігай позитивний настрій і пам’ятай: цілі — не обмеження, а орієнтири на шляху до твоєї мрії!

5 5 2
Фото: instagram.com/rosiehw
Спецпроекты
Реклама

Як знаходити час для себе: 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

Додай до свого звичного розпорядку ці ритуали — і відчуй приємні зміни.

10 вещей, от которых тебе нужно избавиться до 30 лет

О необоснованных комплексах и проблемах двадцатилетних девушек, над которыми ты будешь смеяться в тридцать. 

Loading...

Медитація та концентрація: як впоратися зі стресом

Ділимося порадами, заснованими на техніці Чада-Мень Тана — інженера Google та автора програми покращення усвідомленості.

Доведено наукою: чому людина закохується тільки тричі в житті

Невже справжнє кохання приходить після двох спроб? 

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Искусство спокойствия: как быстро освоить технику заземления и зачем тебе это нужно

Всего несколько минут — и ты справишься с эмоциональными переживаниями и даже панической атакой.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Токсичные люди в твоем окружении: найти и обезвредить

Начальница, в присутствии которой ты не можешь связать ни слова; подруга, которая слушает только себя; мама, постоянно делающая замечания.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.