5 порад, як перестати соромитися свого тіла

Твоя жизнь / Психология
Фото: Gettyimages
Cosmo

Розглядаючи себе у дзеркалі, кожна з нас помічає особливості, які інколи здаються недоліками. Навіть найменша дрібниця перетворюється у справжню трагедію. Тобі здається, що виходити на люди більше не можна. Як полюбити себе і перестати соромитися свого тіла – розповідає cosmo.com.ua.

1. Впевненість у собі. Не розповідай нікому про риси, які ти вважаєш своїми недоліками. Повір, так думаєш лише ти. Пам’ятай, від внутрішньої любові до себе залежить думка оточуючих. Якщо ти вважатимеш себе ідеальною, інші погодяться із твоєю думкою.

2. Спеціальні вправи. Для початку склади список із десяти своїх улюблених частин тіла. А потім стане в нагоді так звана «оголена техніка». Спи або ходи по квартирі абсолютно гола. Частіше підходь до дзеркала і пишайся власним тілом. Можеш навіть потанцювати.

3. Спорт. Вдосконалюйся не лише на психологічному, а й фізичному рівні. Навіть мінімальні фізичні навантаження допоможуть відчути себе довершеною. Запишись на йогу або фітнес і залишайся красивою!

4. Догляд. Виникненню любові до свого тіла може сприяти й догляд за ним. Користуйся ароматними кремами, сходи на масаж, влаштуй вечір ванни із піною або зроби корисний пілінг.

5. Одяг. Купи сукню, про яку давно мріяла, не тільки для того, щоб потішити коханого, а в першу чергу для самої себе. Не забудь заглянути й у бутік із красивою білизною. І не смій думати, що це надто дорого. Витративши кошти на себе й одягнувшись у нові модні речі, ти одразу зрозумієш, що цього варта!

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 10