5 правил ідеальної відпустки з коханим

Ты и он / Отношения
Фото: Getty Images
Cosmo

Ми, дівчата, звикли приїжджати в аеропорт на три години раніше, брати із собою купу валіз, а прибувши на місце призначення, купувати речі, які нам насправді не потрібні. Інколи твій бойфренд може сердито відреагувати на такі звички та примхи. Ти ображаєшся і вже не рада, що поїхала не сама. «Тепер доведеться якось пристосовуватися», - подумаєш ти.

Як налагодити контакт з коханим, як не конфліктувати ще в аеропорту, та яким чином можна перевірити свою сумісність із хлопцем ще до початку відпустки – розповідаємо далі. 

Дослідження аналітичного порталу YouGov стверджує, що більшість пар починають сваритися не під час відпустки, а ще протягом її планування. Кожна восьма опитана дівчина зізналася, що сперечалася з коханим у поїздці, а кожна дванадцята пара пережила серйозні конфлікти через невдале планування відпустки. 

Не хочеш встати в один ряд із цими парами? Тоді запам’ятовуй ТОП-5 правил ідеальної відпустки з коханим:

1. Обговори бюджет подорожі. Це особливо стосується пар, які поки що неодружені, не проживають разом і не мають спільного бюджету. Не вирішивши цього питання, одного дня ти ризикуєш дізнатися, що замість дорогих обідів у ресторані, твій бойфренд надає перевагу фаст-фуду. 

2. Виріши, що ви робите разом, а що - окремо. Якщо ви вирушаєте у тривалу відпустку, повір, - вам буде необхідно інколи проводити час наодинці. Не ображайся, коли він захоче пограти у комп’ютерні ігри або випити пива із вашим новим знайомим. Цей вільний час ти можеш присвятити собі – сходити на шопінг, зробити маску або просто полежати у ліжку і переглянути дівочий фільм. 

3. Поділи відповідальність. Не бери усе на себе – купівля білетів, бронювання готелю, організація екскурсій… Розділіть усі турботи порівну. До прикладу, займись пошуком цікавих закладів, які ви обов’язково маєте відвідати, а твій бойфренд тим часом нехай підшукає вам красивий номер у готелі. 

4. Релаксуй. Згодні, планування відпустки удвох – річ непроста. Однак все-таки це твоя романтична подорож, і якщо тобі вдасться відпустити ситуацію і не хвилюватися через будь-які дрібниці та форс-мажори, все буде тільки на краще!

5. Не дозволяй іншим псувати вам настрій. Друзі та родичі можуть давати поради, які тільки псуватимуть передчуття відпустки. «У цьому готелі вам буде надто спекотно»; «У цьому місті не надто чисте море»; «Хочеш розповім історію, як нам затримали рейс?»… Такі фрази нам усім доводилось чути доволі часто. Глибоко вдихни і запитай себе: «Нам справді буде круто удвох у будь-яких життєвих обставинах?». І якщо твоя відповідь «так», ти пройшла перевірку на сумісність!

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
4 5 6