5 причин, чому перегляд порно зміцнює стосунки

Ты и он / Отношения
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

У сучасному світі порнографія вже давно перестала бути чимось ненормальним і забороненим. Якщо ще 50 років тому порно називали абсолютним злом, то вже сьогодні його перегляд сприймають як факт. Пропонуємо раз і назавжди розпрощатися зі стереотипами щодо фільмів для дорослих і прийняти їхні позитивні сторони. Ось ТОП-5 причин, чому порно — це добре!

1. Порно позитивно впливає на наше сексуальне життя. Існувала думка, що частий перегляд порнографічних роликів зменшує чутливість під час сексу, а також кардинально змінює уявлення про те, яким інтим має бути насправді. Однак це може бути правдою лише у тому разі, якщо переглядати стрічки для дорослих 24/7. Своєю чергою науковці дослідили декілька цікавих фактів щодо цього питання. По-перше, було виявлено, що популярність картин 18+ серед населення зменшує ризик сексуального насильства. По-друге, перегляд жорсткого порно позитивно вплинуло на сексуальне життя та загальне сприйняття світу опитаних (в дослідженні взяли участь 688 дорослих жителів Данії). 

2. Фільми 18+ допомагають повністю розслабитись. І цілковито віддатися своєму партнерові. Перегляд порнографії удвох точно допоможе здійснити усі найпотаємніші бажання.

3. Стрічки для дорослих мотивують до взаєморозуміння. Чимало людей і досі приховує, що інколи мастурбує і дивиться порно. Але пригадаймо шалений успіх стрічки «50 відтінків сірого»! Тоді від кохання, пристрасті та БДСМ сп’янів увесь світ. Ще один незвичайний факт — сексологам все важче знайти людей, які жодного разу не дивилися порно, для своїх досліджень. Тож тема сексу досі є закритою і її важко просто так підняти. А ось перегляд грайливого відео допоможе парі поговорити про те, що справді хвилює.

4. Це корисно для здоров’я. Мастурбація під час перегляду порнографічних фільмів — не лише вдалий спосіб розслабитися, а й почуватися краще. Таким чином, ти стаєш більш спокійною, простіше ставишся до проблем і запобігаєш розвитку стресу. Оргазм стимулює вироблення низки гормонів, які так необхідні нашому організму. Зокрема — ендорфінів, які відповідають за гарне почуття гумору. 

5. Порно надихає. А якщо ти з тих, кому все ж не до вподоби таке заняття, переглянь стрічки з елементами еротики. Вони допоможуть вивчити власну сексуальність, зрозуміти себе та своє тіло, а також дати волю фантазії. Адже те, що ти одного разу побачила в кіно, можна із легкістю втілити в нічному житті.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 7