5 причин, чому варто пити шампанське

Твоя жизнь / Рецепты
Фото: www.instagram.com/katie.one
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Ketevan Giorgadze (@katie.one)

Улюблений напій усіх дівчат – шампанське – вабить нас освіжаючим смаком і грайливими бульбашками. Із цим напоєм проходять найгучніші girl’s party, відверті посиденьки, світські заходи й затишні сімейні свята. Така прив’язаність до смачного напою цілком виправдана – виявляється, шампанське і підіймає нам настрій, і приносить користь здоров’ю в цілому. До твоєї уваги ТОП-5 причин, згідно з якими пити шампанське не лише можна, а й треба!

1. Шампанське – низькокалорійний напій. Якщо порівняти його з червоним або білим вином, де міститься 135-200 ккал в одному келиху, то калорійність такої ж кількості сухого шампанського складає всього 95 ккал, а іноді навіть менше 70-ти. Тож можеш не боятися, що напій нашкодить фігурі.

2. Ігристе не шкодить шкірі. У той час як інші алкогольні напої провокують появу висипань й темних кіл під очима, шампанське не має таких побічних дій.

3. Шампанське бореться зі стресом. Напій чудово знімає нервове напруження. Проте звісно, вживати його потрібно з розумом. Спеціалісти запевняють – для того, щоб організм отримав усі необхідні корисні речовини із цього напою, достатньо випити один-два келихи за вечерею або у вечір п’ятниці.

4. Вживання шампанського запобігає втраті пам’яті. Напій також сприяє підвищенню розумової діяльності. 1-3 келихи шампанського на тиждень здатні покращити роботу мозку, а також попередити розвиток хвороби Альцгеймера. 

5. Шампанське – моторчик для твого серця. Науково доведено, що 2 келихи шампанського на день корисні для серця та кровообігу. Напій також може знизити ризик серцево-судинних захворювань та інсульту.  

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 6