5 причин, чому він відмовляється від сексу

Ты и он / Секс
Фото: Кадры из сериала
Cosmo

Якщо у твоєму інтимному житті настала криза, і її ініціатором точно була не ти, з певних причин твій обранець почав уникати близькості. Жінкам здається, що для чоловіків секс є необхідним як повітря. Та насправді сильна стать часто хоче побути наодинці і поставити життя на паузу. Які ще існують поширені причини відмови від інтиму?

1.Він втомився. Це одна з найпопулярніших причин, яку ми не хочемо приймати і часто ігноруємо. Нам здається, що сильний чоловік завжди може і навіть повинен. Але щасливими стосунками є ті, у яких особистий простір партнерів повністю зберігається. Тож коли він приходить додому надто втомленим, дозволь коханому насолодитися вечерею, почитати новини і відволіктися. Повір, він оцінить твою підтримку і розуміння.

2.Його турбують проблеми зі здоров’ям. Більшість чоловіків навіть не зізнаються у тому, що їх щось болить. Вони будуть терпіти до останнього і лише у найгіршій ситуації звернуться до лікаря. Можливо, твій партнер теж належить до чоловіків-суперменів. Поцікався його самопочуттям. 

3. Ваш секс став одноманітним. Якщо дві вищезгадані причини все одно не стосуються твого партнера, спробуй урізноманітнити ваші стосунки у ліжку. Хто, як не ти, найкраще знає усі його найпотаємніші бажання. Не бійся фантазувати й експериментувати, адже головне, аби ви обоє отримали максимум задоволення. 

4. Він не бачить твоєї жіночності. Якщо у ваших стосунках ти зайняла роль турботливої мами або примхливої дівчинки, готуйся до розчарування. Твій обранець завжди повинен бачити у тобі справжню жінку: пристрасну, мудру, сексуальну й із перчинкою. Тож купи новий комплект білизни, зроби яскравий макіяж і зруйнуй образ матусі раз і назавжди. Нехай він тебе не впізнає!

5. У нього є інша. Звісно, це одна з найнеприємніших причин, але ти маєш бути готовою до всього. Можливо, у твого партнера є секс, але не з тобою. Експерти рекомендують перш, ніж влаштовувати скандал, знайти справжні докази. Будь обережною і не накручуй себе, адже він може бути ні в чому не винен. Радимо звернутися до експерта, який допоможе розібратися у витоках непростої ситуації.

Текст: Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
4 5 5