5 психологічних фільмів, які змінять твій погляд на життя

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

У своїй більшості фільми мають зрозумілий сюжет, тому глядач з легкістю дає відповіді на підняті запитання. Проте існують кінострічки із особливою загадкою, розгадати яку не так вже й просто.

Cosmo.com.ua зібрав для тебе психологічні фільми із хвилюючим підтекстом. Вони підштовхнуть тебе на міркування, які допоможуть глибше зрозуміти сутність інших людей та себе самого.

Ідеальні незнайомці, 2016

Семеро друзів зібралися разом за вечерею. Вони вирішують зіграти у гру, яка заключається у прочитанні усіх вхідних СМС вголос та відповідях на дзвінки по гучному зв'язку. Друзі навіть уявити не можуть, до чого призведе така відвертість!

Кімната, 2015

Молоду дівчину на ім’я Джой викрали, коли вона була ще підлітком. З тих пір вона живе у маленькій кімнаті разом із 5-річним сином Джеком. У своєму житті хлопчик ні разу не покидав цієї кімнати і нічого, крім неї, не бачив.

Дикі історії, 2014

Фільм розповідає декілька непростих історій людей, у яких настав складний період у житті. Їх об’єднує тільки одне - вони змушені використовувати насилля у своїх діях, аби помститися тим, хто вчиняв із ними погано. Це і молодий музикант, який вирішив покарати усіх своїх кривдників на борту літака, і офіціантка маленького ресторану, яка збирається позбутися свого клієнта, і обманута наречена, що хоче розібратися зі своїм коханим...

Одержимість, 2013

Більше за все на світі Ендрю мріє стати великим музикантом. Здається, він вже близький до своєї цілі. Його талант помічає справжній геній, диригент найкращого оркестру країни. Бажання Ендрю досягнути колосального успіху стає все більш амбітним, а його наставник продовжує підштовхувати хлопця все далі й далі - за межі людських можливостей.

Чорний лебідь, 2011

Сюжет стрічки розгортається навколо прими-балерини, у якої неочікувано з’являється конкурентка. Їхнє суперництво посилюється, оскільки вже скоро відбудеться відповідальний виступ, на якому вирішиться усе.

Текст: Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 4