5 ролей Скарлетт Йоханссон, за які ми її любимо

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

Сьогодні, 22 листопада, американська акторка Скарлетт Йоганссон святкує свій 35-й день народження. З нагоди свята пропонуємо пригадати п’ятірку найяскравіших ролей зірки. 

«Люсі»

Із сексуальної блондинки вона несподівано перетворюється у найнебезпечнішу істоту на планеті з надприродніми можливостями й потужним інтелектом. Зовсім скоро вона стане справжньою мисливицею.

«Вікі, Крістіна, Барселона»

Дві молоді та привабливі американки вирішують провести літо в Барселоні. Вони зачаровуються не лише красою міста, а й харизмою місцевого художника Антоніо. Вікі налаштована виключно на серйозні стосунки, а ось Крістіна не збирається обмежувати себе у сексуальному задоволенні. Кого ж обере він?

«Щоденники няні»

Молодій студентці Енні катастрофічно не вистачає грошей. Щоб хоч трохи виправити ситуацію, вона вирішує влаштуватися на роботу нянею у сім’ю багатіїв на Мангеттені. Спершу Енні здалося, що робота буде простою. Але знайомство із 6-річним примхливим хлопчиком кардинально усе змінює.

«Дівчина з перлинною сережкою»

Події стрічки розгортаються у 1665 році у містечку Дельфте в Нідерландах. У будинку відомого художника Йоганнеса Вермеєра з’являється нова прислуга — 16-річна Грієт. Вона швидко привертає до себе увагу митця. Вермеєр настільки зближується з красунею, що дозволяє їй не лише змішувати для нього фарби, а й позувати для нової картини.

«Сам удома 3»

За сюжетом, групі злочинців вдається викрасти новий ракетний чіп. Щоб безпечно пройти огляд в аеропорту, вони ховають чіп в іграшковому автомобілі. Проте випадково вона потрапляє до рук леді похилого віку, яка живе в Чікаго. Жінка дарує автівку сусіду, 8-річному хлопчику Алексу. Злочинці дізнаються, де знаходиться їхній чіп, і вирушають у місто вітрів.

Текст Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 1