5 романтичних фільмів з Енн Хетеуей, які змусять повірити в кохання

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадр с фильма
Cosmo

Сьогодні, 12 листопада, святкує свій 37-й день народження лауреатка премії Оскар американська акторка Енн Хетеуей. Ти пам’ятаєш її ще зі стрічки «Як стати принцесою». На рахунку зірки безліч комедійних і драматичних ролей, які принесли їй світове визнання та народну любов. У день народження Енн не можемо не пригадати найкращі романтичні стрічки за її участі. Просто must watch. 

«Один день»

Сюжет фільму розгортається навколо двох людей — Декстера й Еммі. Вони провели разом один незабутній день і неймовірну ніч. А вранці вирішили роз’їхатися і назавжди залишитися друзями. Незважаючи ні на що, щороку, 15 липня, вони знову зустрічаються. Мине багато часу, кожен переживе свої злети і падіння, а їхня розлука стане нестерпною. Чи справді вони створені одне для одного?

«Кохання та інші ліки»

Молода дівчина Меггі зустрічає чоловіка своєї мрії Джеймі. Усе починається з короткої інтрижки, але згодом переростає у справжні почуття. Вони у захваті одне від одного, проте все змінить справжня трагедія.

«Війна наречених»

Емма й Лів — найкращі подруги з дитинства. Їхнє життя склалося якнайкраще, і скоро кожна має вийти заміж за коханого чоловіка. Здається, ніщо не може зіпсувати їхні стосунки. Проте ситуація різко змінюється, коли наречені дізнаються, що їх весілля призначили на один день. І жодна з них не готовапоступатись.

«Джейн Остін»

У цій кінострічці Енн приміряла відповідальну роль відомої британської письменниці Джейн Остін. Джейн завжди вірила у справжнє кохання, а ось її батьки хотіли видати доньку за багатія. На той час, у 18 сторіччі, жінки в Англії не мали права вибору. Тож коли Джейн зустріла молодого ірландця Тома Лефроя, весь її світ перевернувся догори дригом. Дівчина наважиться кинути виклик стереотипам і будувати життя всупереч волі батьків.

«Щоденники принцеси»

Продовження стрічки «Як стати принцесою» розповідає про життя Мії у палаці в Женеві. Вона ніяк не може звикнути постійно ходити у незручних сукнях, ділових костюмах і чудернацьких капелюшках. 17-річній принцесі доведеться підкорятися правилам, але новина про те, що вона зможе стати королевою лише за умови, що її кавалером буде член королівської родини, зовсім вибила дівчину з колії. У неї вже є коханий і Міа не готова від нього відмовлятися!

Текст Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 7