5 сонячних французьких фільмів, що подарують гарний настрій

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильмов
Cosmo

За вікном вже по-справжньому спекотно, тож саме час окунутись в літню атмосферу. Сьогодні ми підготували для тебе добірку соняних кінострічок, що надихнуть планувати літню відпустку вже зараз. Заряджайся позитивом і проведи літо яскраво!

Супералібі, 2017

Грегорі створив агентство, яке стало популярним за лічені дні. Він вирішив продавати клієнтам алібі в різноманітних складних ситуаціях. Однак якими будуть вчинки Грегорі, коли послугами агентства вирішить скористуватися тато його нареченої?

Мектуб, моє кохання, 2017

Молодий хлопець Амін мріє стати успішним сценаристом. Його кар’єра тільки розпочинається, тож він вирушає в пошуках натхнення на морське узбережжя. Амін знайомиться із красунею Жасмін, і у пари зав’язується любовний роман. Проте одного разу хлопець зустрічає відомого сценариста, який обіцяє допомогти йому у творчих починаннях. Перепоною стала дружина сценариста, яка запропонувала Аміну близькі стосунки в обмін на допомогу із просуванням його сценаріїв. Тепер перед юнаком важкий вибір - кохана Жасмін чи кар’єра.

Цей незручний момент, 2015

Французька кінокомедія розповідає про двох чоловіків, які поїхали на відпочинок до пляжів Рів’єри разом зі своїми доньками. Їхня відпустка набуває нових обертів, коли 42-річний батько закохується у 18-річну доньку свого найкращого друга.

Вулкан пристрастей, 2013

Колись Ален і Валері були щасливим подружжям, проте через постійні сімейні чвари їм довелося розлучитися. З тих пір вони намагаються уникнути зустрічі один з одним. Однак їм доведеться знову перетнутися, адже їхня донька виходить заміж. Через вимушену посадку літаку вони доїжджатимуть на весілля на автомобілі. Чи зможуть ці двоє, які так ненавидять один одного, впоратися з довгою мандрівкою?

Фатальна красуня, 2006

Працівник готелю Жан знайомиться із красунею за тридцять Ірен. Протягом усього життя дівчина тільки тим і займається, що полює за багатими чоловіками. Ірен вважає Жана одним із таких і проводить з ним ніч. Її розчарування буде неймовірним, коли вона зрозуміє, що він звичайний офіціант.

 Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 9