5 стадій, через які проходять усі серйозні стосунки

Звезды / Новости
Фото: Getty Images
Cosmo

Історія справжнього кохання така заплутана й незрозуміла! Хтось розплановує кожний крок і бере щастя у свої руки, інший – знаходить половинку зовсім випадково. Але психологи все ж намагаються розсекретити формулу справжнього особистого щастя. Нижче знайдеш п’ять стадій, через які проходять усі закохані пари. Експерти запевняють, дійшовши до кінця, зрозумієш, що зустріла свого єдиного.

Закоханість

Або, краще сказати, цунамі… хімія! Це почуття не піддається контролю. У період закоханості нам здається, що поруч – найідеальніша людина на землі. Довкола пахне квітами, цукерками та коханням. Ти втрачаєш голову і не хочеш слухати розум. Однак це лише до тієї пори, коли стосунки не переходять в іншу стадію.

Розвиток

Ви нарешті сказали один одному заповітні слова: «Я тебе кохаю». І це був цілком усвідомлений крок. Ти впевнена у своїх почуттях, ваші стосунки стрімко розвиваються, з’являються спільні плани на майбутнє, росте довіра один до одного. Психологи запевняють, що саме на цьому етапі чимало пар приймають рішення одружуватися або жити разом. І не дарма, адже якщо у тебе немає сумнівів щодо свого обранця, варто рухатись далі. 

Розчарування

На жаль, третій, найважчий рівень під силу не усім. Адже у певний момент ти розумієш, що більше не відчуваєш таких яскравих емоцій поруч з цією людиною. Ти вже не віриш, що ваше майбутнє буде безхмарним. Тепер починає дратувати будь-яка дрібниця і, як наслідок, з’являється новий привід для сварки. І ось ти ставиш собі запитання: «Чи правильний вибір я зробила?». Не панікуй, адже цю стадію можна пережити. 

Робота над собою

Ти зможеш змінити ситуацію на краще тільки у тому випадку, якщо вплинеш на хід думок. Так, саме час послухатись не тільки серця. Працюй над своїми стосунками і отримаєш нагороду – почуття стануть міцними і дорослими. Варто зрозуміти, що ми усі не ідеальні. Тому важливо покохати не тільки переваги, а й недоліки один одного.

Безсмертне кохання 

Ми знаємо, ти сильна. Але впоратися з усіма проблемами, а особливо у наш час, складно. Важливо знайти не лише чудового коханця й співбесідника, а союзника, який завжди підставить тобі своє плече. На останній стадії ви більше нічого не приховуєте один від одного. Ти вже знаєш його сильні й слабкі сторони і любиш його за те, ким він є. І саме у такий момент приходить усвідомлення – ось воно, справжнє кохання!

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 5