5 трендових аксесуарів, які повернулися до нас з 90-х

Мода / Тренд
Фото: Getty Images
Cosmo

Інколи мода вражає нас своєю циклічністю. 2019-й відзначився багатьма трендами, які були актуальними у минулому. Нині так само актуальний одяг у стилі 70-х та аксесуари з 90-х. І хоча вони дещо видозмінені, ми все одно відчуваємо дух тієї епохи. Сьогодні розкажемо про п’ять найтрендовіших, які знову повернулись в моду. 

Обруч

Такий аксесусар в дитинстві нас спонукала носити Блер Уолдорф із серіалу «Пліткарка». Думаємо, у тебе також в одній із шухляд було безліч різнобарвних обручів. Нині у моді об’ємні вироби з атласу, а також варіанти з камінням та квітами. Злегка підкручене волосся, улюблений аксесуар – і ти в тренді.

Скранч

Хоча у серіалі «Секс і місто» героїня Керрі Бредшоу назвала об’ємну резинку аксесуаром для жительок провінцій, сама акторка залюбки носила його на маківці у 90-х. У 2019-му скранчем можна прикрашати низький хвіст, оригінальне плетіння або пучок.

Застібки

Ще одним мікротрендом із 90-х стали застібки для волосся. Із перламутром, перлинами, стразами – чим більше, тим краще. Як варіант, можеш також зібрати волосся біля скронь трьома або більше невидимками.

Панама

Колись мама не могла змусити тебе одягнути її на голову, а сьогодні ти не знаєш, яку з них обрати. Плюс панами — дуже практичні. У сонячні дні вони легко замінять бейсболку, а й дощові — шапку. Обирай моделі з хутром, лого, анімалістичним принтом, а також більш класичні — монохром, шкіра, клітинка.

Ланцюжки

Масивні золоті ланцюжки перестали бути панківським атрибутом. Зверни увагу на великі ланцюги середньої довжини. Також у тренді варіанти з підвісом. Поєднувати оригінальний аксесуар варто з базовими елементами гардероба: білою або чорною футболкою та жакетом вдень і коктейльною сукнею міні — на вечір.

Текст Даша Анрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6