5 важливих книг 2022 року, які варто прочитати

LIFESTYLE / Культура
13 января 2022
Cosmo

Книжковий 2022-й готує для українських читачів купу-купезну різноманітних новинок. Тут і легкі романтичні історії, і напружені трилери, і цікава документалка, і мемуари. Видавництво бестселерів Vivat підготувало ТОП-5 новинок, які незабаром побачать світ і які вже отримали статус найбільш знакових та важливих тайтлів 2022, які варто прочитати.

«Що з тобою сталося?» Опра Вінфрі, Брюс Д. Перрі

Книга подає глибокий аналіз травм, негативних патернів та спогадів, який дозволяє нам зрозуміти своє минуле, щоб розчистити шлях у наше майбутнє. Опра Вінфрі ділиться з читачем історіями з власного травматичного досвіду, розуміючи вразливість, що виникає внаслідок зіткнення з травмами та негараздами у молодому віці. У тандемі з кваліфікованим спеціалістом, доктором Перрі, вони зосереджуються на розумінні людей, поведінки та самих себе.

«Король шрамів» Лі Бардуґо

Релігія, політика, родинні стосунки, кохання і смерть — усе переплелося в романі Лі Бардуґо «Король шрамів». Равка знову оповита негодою і нестабільністю. А молодий король Ніколаї Ланцов дедалі частіше ночами обертається на небезпечну почвару. Генерал Зоя Назяленскі стала свідком смерті свого наставника й воскресіння запеклого ворога. Тепер усе, чим вона живе, — захист гришників у всьому світі, убезпечення трону Равки й порятунок Ніколаї…

«Амазон» Наталі Берґ, Мія Найтс

Це одночасно практичне керівництво та розповідь про те, як компанія виросла і стала успішною. 27-річний інсайдерський досвід та кейси від двох давніх керівників Amazon з уроками та методами, які ви можете застосувати у своїй компанії та кар`єрі просто зараз. Аналізуючи підхід та карколомний успіх стратегій Amazon, Наталі Берґ та Мія Найтс демонструють, як 14 принципів лідерства корпорації впливають на прийняття рішень на всіх рівнях компанії.

«Повернення» Ніколас Спаркс

Ніколас Спаркс — усесвітньо відомий американський письменник, автор 18 романів, 11 з яких екранізовано. Його твори, перекладені 50 мовами, видано накладом понад 105 мільйонів примірників. «Повернення» — це не лише сімейна драма, а й історія кохання. Військовий Тревор Бенсон знайомиться із заступницею шерифа Наталі, яка порушує його душевний спокій. Проте, щойно розпочавшись, романтичні стосунки уриваються. Наталі щось приховує. Так само, як загадкова та похмура дівчина Келлі, яка мешкає у трейлері та може знати дещо про справжню причину смерті дідуся Тревора. Невпинне прагнення дізнатися правду відкриє чоловікові справжню суть не лише любові, а й прощення. Адже для того, щоб рухатися вперед, іноді треба повернутися туди, де все почалося.

«Огидна правда» Шира Френкель, Сесилія Канг

Нещодавно ми побачили, як найпопулярніша соцмережа, якій ми довіряємо свої фото, пости, думки, емоції, «спалилася» на факті ігнорування торгівлі людьми, неймовірної кількісті шокового контенту і навіть на домовленості топ-менеджера з комуністичною владою В`єтнаму. У своїй новій книзі Шира Френкель та Сесілія Канг розкривають технологічну історію нашого часу у захоплюючій закулісній викривальній статті, яка пропонує вичерпний звіт про падіння Facebook, складну судову політику, альянси і суперництво усередині компанії, її зростаючий політичний вплив, а також сутички з групами конфіденційності та Федеральною торговою комісією.

 

5 5 2
Фото: instagram.com/paola_cossentino
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

10 серіалів-трилерів, які «затягнуть» тебе не на жарт

Від них просто неможливо відірватись!  

3 книги про життя відомих жінок, які надихають та мотивують

Від автобіографії Мей Маск до не менш цікавих книг. 

Loading...
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

5 найкращих фільмів про королівські родини

Для тих, хто любить блискучі та розкішні кінострічки. 

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп

5 нових книг про стосунки, які варто прочитати кажній

Щоб порозумітися з партнером і стати ще щасливішою — у відносинах і не тільки.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.